Sleduj nás

Necítím tlak a nereprezentuji MMA komunitu, říká Silva před duelem s Jakem Paulem

Necítím tlak a nereprezentuji MMA komunitu, říká Silva před duelem s Jakem Paulem
MMA fanoušci doufají, že Anderson Silva konečně srovná Jakea Paula do latě. On však pro své příznivce neměl zrovna potěšivou zprávu.

Silva je neodmyslitelnou ikonou smíšených bojových umění. Tedy přesně z toho prostředí, ze kterého si YouTuber Jake Paul rád vybírá své soupeře do boxerského ringu.

Když si Jake do svého příštího zápasu ukázal právě na Silvu, fanoušci pocítili naději, že by konečně tohoto kontroverzního kluka mohl někdo umlčet. Jenže ono to tak i navzdory pokročilým Brazilcovým zkušenostem být nemusí…


anderson silva box zapas Anderson Silva box

„Všichni si myslí, že do tohoto zápasu vstupuji, abych reprezentoval MMA komunitu. Takhle nad já ale neuvažuji,“ informoval bývalý šampion střední váhy UFC.


„Spousta lidí mluví o tom, jaký je Jake grázl a jak ho musím pro dobro MMA komunity posadit na zadek. Od toho tu ale přeci nejsem. Ano, chci vyhrát, ovšem nemusím vyhrát za každou cenu, abych někomu něco dokazoval. Žádný tlak před touto bitvou rozhodně necítím,“ vypověděl pověstný Pavouk v show u Ariela Helwaniho.

Kdo si tedy hodlal na Silvu vsadit, ten má o čem uvažovat. I když se o jeho zkušenostech nedá pochybovat, z tohoto a předchozích podobných prohlášení to nevypadá, že by se chtěl za každou cenu hnát za nějakým ukončením.

https://top-fight.cz/ufc/pochybnosti-slavny-silva-priznava-ze-s-jakem-paulem-muze-prohrat/

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články