Sleduj nás

Nechci znít neuctivě, ale moji zápasníci jsou nejlepší, chlubí se Abdelaziz

Nechci znít neuctivě, ale moji zápasníci jsou nejlepší, chlubí se Abdelaziz

Pokud se nachází v MMA branži nějaký manažer, o kterém se nejvíce diskutuje, pak je to právě Ali Abdelaziz. Důvod je prostý. Jednak častokrát přichází s rozporuplnými názory a jednak má pod sebou opravdu slušnou sestavu top bojovníků.

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje, Kamaru Usman, Cody Garbrandt, Henry Cejudo, Frankie Edgar, Kelvin Gastelum, Fabricio Werdum, Islam Makhachev, Corey Anderson, Marlon Moraes a mnozí další. Co tato jména spojuje? Všechna se pohybují okolo špičky žebříčků UFC a některá ve své moci mají nebo měla mistrovský pás. A nepochybně také všichni spadají pod stáj Dominance MMA, v jejímž čele stojí kontroverzní manažer Ali Abdelaziz.

„V posledním roce Dominance MMA porazila Conora McGregora, Tonyho Fergusona, 2x Tyrona Woodleyho, Dominicka Cruze, T.J. Dillashawa, Dustina Poiriera, Jorgeho Masvidala a 2x Demiana Maiu. Všechno to jsou skvělí fighteři. Nechci znít neuctivě, ale můj tým je momentálně trochu lepší. Všichni však zůstáváme skromní a pokračujeme v tvrdé práci,“ napsal Abdelaziz na svém Twitteru, čímž vyslal do světa jasnou zprávu.


Spousta lidí může tohoto manažera odsuzovat, ale také je pravdou, že patří k jedněm z nejvlivnějších a nejúspěšnějších lidí v oboru. A jeho řady se nepochopitelně ještě rozrostou.


Další články