Sleduj nás

Nechci znehodnocovat kvality soupeře, ale Miller pro Joshuu není žádnou překážkou, tvrdí Fury

Nechci znehodnocovat kvality soupeře, ale Miller pro Joshuu není žádnou překážkou, tvrdí Fury

Současný boxerský král Anthony Joshua se konečně rozhodl vydat na svou první zámořskou misi, na níž se utká s americkou hvězdou Jarrellem Millerem. Jedná se o borce, s nímž se (v rámci tréninku) utkal i Joshuův krajan Tyson Fury a ten s ním údajně několikrát vytřel podlahu.

„Byl jsem překvapený, že si někdo dal tu práci ten duel vůbec zrealizovat,“ divil se Fury prostřednictvím Gold Star event. „Nerad bych chodil do přílišných detailů, ale myslím si, že Jarrell na to prostě nemá Anthonyho porazit,“ udivoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Podle čeho soudí? „Ještě než jsem se stal celosvětově známou osobou, byl jsem doma v Morecambe, hledal jsem parťáka na sparing a první, kdo mi utkvěl v paměti, byl Jarrell. Říkal jsem si, že to bude důstojný soupeř, a tak jsem si ho najal na dva týdny,“ vysvětloval britský bijec.

„Aniž bych chtěl nějak znehodnotit jeho kvality, místo dvou týdnů jsem ho poslal zpátky domů po jednom dni tréninku. Jen během prvního sparingu jsem ho poslal k zemi sedmkrát! Tak jsem mu sbalil kufry a vyslal ho zpět směr USA,“ doplnil.


Jarrell Miller je momentálně sice neporažen, avšak na zvučné boxerské jméno zatím také nenarazil. V jeho propagaci zápasu s Anthonym Joshuou za něj mluví zatím jen jeho slova, která jsou místy opravdu velmi ostrá. Veškeré papírové předpoklady však hovoří ve prospěch borce z Britských ostrovů.


Další články