Sleduj nás

Nečekaný šok! Conor McGregor opět ukončuje kariéru

Nečekaný šok! Conor McGregor opět ukončuje kariéru

Sotva nás oslnil novými tréninkovými videi a přislíbil, že si jde pro titul šampiona minimálně z jedné váhové divize, tak se znenadání rozhodl opět ukončit svou profesionální kariéru.

Tento krok se zdá být velmi překvapivý a je možné, že jej irský Notorious v budoucnu, jak mívá ve zvyku, znovu odvolá, ale protentokrát s ním musíme hrát jeho hru. A ta zní, že nastal konec.

„Zdar, lidi, rozhodl jsem se, že odstoupím z této hry. Děkuji vám všem za úžasné vzpomínky! Byla to skvělá jízda! Zde přikládám svůj obrázek sebe a své matky z Las Vegas chvíli poté, co jsem vyhrál světový titul. Vyber si domov svých snů, Mag, miluji tě! Cokoliv si přeješ, to je tvoje,“ napsal Conor na svém Twitteru.

mcgregor s matkou

Slavná irská hvězda a nejvýraznější postava světového MMA se tak loučí s bilancí dvaceti dvou výher a čtyř porážek.


Když se loni v podobném duchu rozhodla jít do důchodu, vše si do půl roku rozmyslela. Nakonec z toho byla slova o motivaci a o tom, že se ještě nikdy předtím necítila v takové formě.

Porážka s Khabibem měla v Conorovi probudit své staré hladové já, které hořelo touhou si dojít minimálně pro odvetu, v tom lepším případě i pro titul šampiona.

Zdali se na tomto rozhodnutí něco změní, to nám případně ukáže až čas. Jak jsme již dvakrát v minulosti mohli vidět, vše je možné.Další články