Sleduj nás

Nečekané Chandlerovo přiznání! Čeho se před bojem s Poirierem děsí?

Nečekané Chandlerovo přiznání! Čeho se před bojem s Poirierem děsí?
Dustin Poirier disponuje jednou zbraní, která nahání oponentům hrůzu. To se nicméně ani sám takový Michael Chandler nebál přiznat.

UFC si připravilo další extra show pro fanoušky. Turnaj UFC 281 z newyorské Madison Square Garden nabídne střet dvou elitních lehkých vah, které shodně touží po zisku titulu. Jaká z nich k němu po tomto utkání bude mít blíže?

„Neumím si představit, že zakončím kariéru, aniž bych se předtím v UFC nestal šampionem. To je prostě můj cíl, bez kterého nebudu moct odejít do důchodu,“ uvedl Michael Chandler, jenž kdysi ovládl divizi lehké váhy Bellatoru. V UFC ale přeci jenom potkává trochu jinou konkurenci.


„Já vs. Dustin Poirier je souboj nejen pro fanoušky, ale také pro mě. Abych potvrdil své kvality. Musím vyhrát, ale upřímně se obávám jedné věci, to je Dustinův levý hák,“ přiznává Chandler, který se rval už s mnoha postojáři a něco podobného nikdy neřekl.

Dustin Poirier ufc zapas


„Dustin je levák, navíc prvotřídní, a proti těm je to vždy obtížnější. Pevně věřím tomu, že pokud vás v těchto malých rukavicích zasáhne, pak se pravděpodobně odeberete ke spánku. Takže do toho boje musím vstoupit s nějakým velmi dobrým plánem, který bude atraktivní pro diváky, ale kterým zároveň eliminuju soupeřovy přednosti,“ pronesl Chandler v DC & RC Show.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články