Sleduj nás

Neberte Costu vážně, ve skutečnosti je naprosto neškodný, myslí si Adesanya

Neberte Costu vážně, ve skutečnosti je naprosto neškodný, myslí si Adesanya

Israel Adesanya si nenechal líbit verbální pošťuchování od Paula Costy, který hlásil, že se ho šampion bojí. Neomylný nigerijský zápasník proto rychle přispěchal s odpovědí, která nám naznačuje, že je to údajně naopak.

Adesanya je toho názoru, že se Costa jenom přetvařuje. Veškeré slovní výhrůžky, které používá, jsou z toho důvodu, aby si zvýšil sebevědomí, neboť ví, že jej čeká porážka.

„Povídám vám, že jsem se mu dostal pod kůži. Proto je takový nevrlý, protože ví, že ho čeká porážka. Ve skutečnosti si proti mně ani neškrtne. Nebude mít dostatek energie, neudělá ani hovno!“ rozparádil se šampion ve vysílání Submission Radia, kde pevně věřil ve svou další obhajobu.

Na tomto boji je pozoruhodné zejména to, jak se oba borci nenávidí. Především Costa svou nevraživost posunul na novou úroveň, když řekl, že Adesanyu v kleci zabije.

„On mele sračky, ale ve skutečnosti nebude mít dostatek energie, aby se mnou vydržel první kolo. Ve druhém už bude totálně vyčerpaný a až prohraje, tak jeho huba konečně sklapne,“ věří si jedenatřicetiletý rodák z Lagosu. Další články