Sleduj nás

Navrátilec Jones už vyhlíží svůj první duel: Asi to bude Gustafsson a tentokrát ho budu brát vážně!

Navrátilec Jones už vyhlíží svůj první duel: Asi to bude Gustafsson a tentokrát ho budu brát vážně!

Když nedávno Alexander Gustafsson (18-4-0) do éteru vyhlásil, že by chtěl odvetu s Jonem Jonesem (23-1-0), v níž by napravil své zaváhání z 21. září roku 2013, pak asi nikdo netušil, že mu budou hvězdy tak moc nakloněny a oba zápasníci si budou přát prakticky totéž.

Hrdina „Bones“ si zprvu přál souboj se současným šampionem Danielem Cormierem, o čemž svědčily i jeho poslední internetové provokace, avšak aby mu takováto výzva byla umožněna, musí se nejprve po patnáctiměsíční pauze, kterou mu USADA vystavila v rámci porušení antidopingových pravidel, utkat s někým níže postaveným. A tím někým by měl být právě švédský úderník, jehož už sám rodák z New Yorku jednou porazil. Ovšem tehdy se ještě jednalo o „pouhé“ rozhodnutí. 

„Slyšel jsem poslední zvěsti a prý by to měl být Gustafsson, s kým se utkám, až se vrátím. Nemohu si stěžovat, je to skvělá příležitost napravit, co jsem předtím zvoral,“ řekl Jones. 


„Spousta lidí si při našem prvním střetu myslela, že mě porazí - ale neporazil! Bylo to těsné, nicméně vyšel jsem z toho vítězně, což bylo důležité,“ pokračuje.

Alexander Gustafsson se vrací


Podle Bonese byla chyba v jeho předzápasové přípravě. Na všechno moc spěchal, až mu do dalších kol nezbyly síly. 

„Těším se na to, plánuji do toho jít naplno. Když jsem se s ním střetl poprvé, nepřipravoval jsem se tak tvrdě jako na soupeře, kteří přišli po něm. Není to omluva, je to čistá pravda. Po dvou kolech jsem se totálně vyšťavil, což je něco, co se mi normálně nestává,“ vysvětluje. 

„Takže můj úkol pro příště je jasný. Napravit svou poslední chybu a poslat Švéda do říše snů,“ dodává.



Další články