Sleduj nás

Návrat z důchodu? Ben Askren je připravený! Musí to být ale proti Masvidalovi

Návrat z důchodu? Ben Askren je připravený! Musí to být ale proti Masvidalovi
Ben Askren ještě nepatří do starého železa a stále ho trápí ta rekordně rychlá prohra proti Jorgemu Masvidalovi. Věří, že je schopen ho porazit.

„Funky“ měl údajně potíže s kyčlí, což vedlo k jeho delšímu odpočinku, jenž se nakonec proměnil v trvalý důchodový status.

Po téměř třech letech od posledního účinkování v kleci je ovšem dnes už osmatřicetiletý americký bojovník ochotný se vrátit, a to z jediného důvodu – aby odčinil porážku, kterou mu všichni předhazují.


„Odveta s Masvidalem je jedinou věcí, která by mě vytáhla z důchodu,“ přiznal bývalý šampion ONE FC či Bellatoru při rozhovoru se svými fanoušky.

Než se Ben potkal s Masvidalem, jeho profesionální pouť MMA světem nečítala jedinou porážku. Pak ale přišlo naskočené koleno, které během pěti sekund všechno změnilo. Jednalo se o nejrychlejší KO v celé historii UFC.


Ben Askren forma

Askren zaujal pozici ve středu oktagonu a od svého soupeře očekával nějaké gesto respektu před zahájením boje. K přátelskému poklepání rukavic ale nedošlo, namísto toho Funkyho ihned pozdravilo naskočené koleno do obličeje.

„Bylo to něco, s čím jsem nepočítal. Je to ovšem má chyba. i takovéto věci jsou možné. Jsem si ale jistý, že kdyby se ten souboj rozeběhl, Jorgeho bych dostal přesně tam, kam bych potřeboval,“ reagoval před lety krátce po prohraném utkání Askren, který se už tehdy dožadoval odvety. Ta však nepřišla. Změní se nyní něco?


Další články