Sleduj nás

Návrat UFC veterána? Jacaré Souza ve dvaačtyřiceti letech navnadil potenciálním comebackem

Návrat UFC veterána? Jacaré Souza ve dvaačtyřiceti letech navnadil potenciálním comebackem
Čtyři prohry v řadě ho stály v UFC místo, přesto by uznávaný veterán své bojové kariéře ještě definitivní sbohem nedával.

Ronaldo „Jacaré“ Souza ukončil kariéru tak trochu vynuceně, když si v duelu s Andrem Ruizem zlomil ruku, čímž bylo jasné, že ho následně bude čekat několikaměsíční pauza.

Netrvalo to ani dlouho a krátce na to vydala organizace prohlášení, ve kterém brazilského veterána propustila ze svých služeb. O jeho budoucnosti se zdálo být definitivně jasno.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Jak tomu ovšem bývá občas zvykem, po delší odmlce vám sport, který vás tolik let živil, začne chybět. A vy si začnete hrát s myšlenkou ohledně návratu.

„Je to tak, nedokázal jsem to vypustit z hlavy, nedokázal jsem přestat trénovat. Jakmile jsem se uzdravil, opět jsem najel na svůj klasický režim. Jen teď se více zaměřuji na trénink postoje,“ odhalil sám Souza.


Co tím značí, je asi jasné. „Rád bych si dal pár zápasů v boxerském ringu, dokonce už se mi rýsují i nějaké nabídky. Nemohu zatím říct žádné podrobnosti, ale vypadá to dost vážně,“ poodhalil v interview pro sherdog.com.

Další články