Sleduj nás

Návrat královny MMA je reálný, už s ní jednáme, potvrdil Dana White. V merku má obří souboj

Návrat královny MMA je reálný, už s ní jednáme, potvrdil Dana White. V merku má obří soubojFoto: UFC

S Conorem McGregorem mu to zatím nevyšlo, a tak by Dana White rád udělal fanouškům radost alespoň návratem historicky nejlepší MMA bojovnice planety Amandy „Lioness“ Nunes.  

„Skutečně nejlepší?“ To je nepochybně otázka, kterou si klade Kayla Harrison, která dlouhé roky vládla PFL, kde drtila jednu soupeřku za druhou. Dlouho jí trvalo, než se konečně rozhoupala a přešla do UFC, ale bohužel pro ni, to už byla Amanda Nunes v důchodu.

Kayla se v UFC uvedla dominantní výhrou nad bývalou šampionkou Holly Holm a v pozápasovém rozhovoru pak opět zopakovala, že ona je tou nejlepší MMA bojovnicí planety, čímž popíchla Nunes, aby si ještě aspoň na jeden zápas navlékla rukavice a zamířila do MMA klece. Brazilská lvice pozorně poslouchala a teď údajně odpověděla.

„Já a Amanda spolu dobře vycházíme, máme skvělý vztah a opravdu by se mohla vrátit. Určitě je to možnost, o které diskutujeme. Je to velice speciální osoba, o které si lidé myslí, že to je GOAT (greatest of all time) ženského MMA,“ řekl White v Club Shay Shay podcastu, kde potvrdil své úmysly Nunes spojit právě s Harrison. Větší zápas mezi ženami udělat nelze.

Drobná vsuvka přišla i ke Conoru McGregorovi a jeho zrušenému zápasu s Michaelem Chandlerem, kde se to vyřešilo náhradou v podobě Alexe Pereiry s Jiřím Procházkou.


„Conor je skutečně zraněný, není to žádný výmysl nebo tak něco. Za sebe mohu říct, že se s tím pere dobře. Jednat s ním je vždy radost. Nikdy nedělá problémy, nedožaduje se zvýšení platu ani nic podobného. Je to skutečný gentleman a skvělý obchodní parťák. Uvidíme, jak se ta situace s ním vyvrbí, prozatím nemáme žádné informace,“ uvedl White.


Další články