Sleduj nás

Návrat do klece již řešíme, potvrzuje Procházka. Pro Hilla má však špatnou zprávu

Návrat do klece již řešíme, potvrzuje Procházka. Pro Hilla má však špatnou zprávuFOTO: UFC

Šampionovi Jamahalu Hillovi už pomalu dochází trpělivost a začíná tlačit na Jirku, aby svůj návrat urychlil. Nač ale riskovat obnovení zranění, že? I když nějaká jednání s UFC ohledně návratu by zde byla, nikoliv však na srpen.

Posuneme-li se tři dny zpátky, Jamahal Hill byl v New Jersey odchycen externími reportéry ze serveru MMA Junkie, kteří se jej ptali, kdy se blíží jeho první povinná obhajoba. V ten moment však v šampionovi téměř bouchly saze.

Jedenatřicetiletý mistr z divize polotěžké váhy má totiž svázané ruce. Dana White mu nepředurčil žádného jiného titulového vyzývatele, než je Jiří Procházka. A ten pro změnu nemůže nic uspěchat, pokud jeho operované rameno nedostane zelenou od lékařů.

„Byl jsem nyní ve spojení s UFC a co slýchám, je to, že se na 19. srpna plánuje turnaj v Bostonu, ve kterém by mě rádi viděli, samozřejmě v hlavním zápase,“ pronesl Jamahal Hill v rozhovoru pro MMA Junkie.

„Jiří Procházka byl, je a bude první volbou, tu šanci má zaručenou. Vím, že ho chtějí dát proti mně, a já to vítám s otevřenou náručí, protože dostane jako pes. Totálně z něj vymlátím duši a neexistuje nic, co by s tím Jirka mohl udělat, aby mi v tom zabránil,“ chvástal se.


„Je potřeba, aby si Jiřík ale pospíšil, protože čas utíká. Nehodlám na něho dlouho čekat. Jestli nepřijde, může to být také znamením, že se mě bojí,“ přidal Hill závěrem.

Srpen je na mě ještě brzy, hovoří Procházka

Kdo umí číst mezi řádky, tomu hned došlo, že se Hill snaží na Procházku vyvinout tlak. Hrozí mu, že přijde o titulovou šanci, pokud do srpna nenastoupí. Jenže toto jsou jenom Jamahalova slova, český samuraj má úplně jiné informace, které se s šampionovým tvrzením příliš neshodují.

„S UFC se už bavíme o návratu, ale narovinu říkám, že je pro mě srpen ještě příliš brzy. Opakuji se s tím, ale nechci do té klece přijít pouze zdravý, nýbrž také lepší. Chci tam jít jako člověk, který se posunul na vyšší úroveň. Být opět o krok dál ve svém bojovém stylu, kariéře i nastavení mysli, prostě ve všem,“ svěřoval se Procházka ve Fair Play Thinker podcastu.


„Každým dnem máme možnost dělat kroky, abychom byli lepší verzí sebe sama. To je ta cesta. Chci jít proto do zápasu se svou nejlepší možnou verzí, které teď mohu dosáhnout. Učiním tak a pás získám zpátky touto formou,“ vysvětlil Procházka.


Další články