Sleduj nás

Nate Diaz opět přitápí pod kotlem: Nejlepší by bylo, kdyby UFC raději vyhodilo mě

Nate Diaz opět přitápí pod kotlem: Nejlepší by bylo, kdyby UFC raději vyhodilo mě

Závěrečná šarvátka na UFC 229, kterou vyvolal Khabib svým skokem do publika, kde útočil na Dillona Denise, vyvolala řadu reakcí. Jednou z nich byl i útok kolegy ruského orla na poraženého irského zápasníka, kvůli čemuž mu bojová organizace vystavila stopku, a dokonce mu hrozí i trvalým vyloučením. Nate Diaz proto přichází s řešením, které vychází z jeho předchozích sporu s bojovou organizací.

Není to tak dávno, co se Khabib nechal slyšet, že pokud UFC na doporučení USADY vyloučí jeho týmového parťáka Zubairu Tukhugova, pak jej může nejprestižnější zápasnická společnost světa odepsat také. Svá slova odůvodňoval tím, že Conor tuto válku začal, jenom on ji dokončil. 

Shodou okolností, aby toho pro Ultimate Fighting Championship nebylo málo, vypadl Dustin Poirier vinou zranění z UFC 230, kde měl společně s Natem Diazem pokřtít novou váhovou divizi, a proto se jeho protivník, který už dva roky nezápasil v kleci, vrátil ke své obvyklé umíněnosti. Místo toho, aby přijal jiného soupeře, raději začal hrozit odchodem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nate Diaz opět přitápí pod kotlem

„Hej, Dano White, nech Khabibova přihlouplého kámoše zápasit v UFC a raději vyhoďte mě. Myslím si, že to bude pro všechny strany to nejlepší…,“ napsal na svém twitterovém účtu Diaz, který ještě před pár dny žertoval, že si na ruského šampiona počká, až mu vyprší trest (jež mu má USADA stále udělit) a pak bude soupeřit s tím.


Nedá se tedy předpovědět, jestli na jeho zprávu bude šéf organizace nějak reagovat či jej doopravdy vyslechne, spíš můžeme jen spekulovat, kam povedou jeho další kroky. Zdali to bude opět do nitra oktagonu, pak se tak s největší pravděpodobností stane až v příštím roce. A kdo ví, pod jakou značkou to vůbec bude…


Další články