Sleduj nás

Nate Diaz o tom, proč šel s pravdou ven, když ho USADA obvinila z dopingu

Nate Diaz o tom, proč šel s pravdou ven, když ho USADA obvinila z dopingu

Nate Diaz byl před pár dny upozorněn USADOU, že v jeho těle byly nalezeny stopy zakázaných látek. UFC ho tedy prosilo, ať si tuto informaci nechá pro sebe a podstoupí zápas s Jorgem Masvidalem, že se to došetří až po něm. Nate však tuto možnost odmítl a místo toho řekl, že nikdy nepodváděl a s Masvidalem zápasit nebude, dokud se jeho jméno neočistí. 

„Je mi jedno, jestli to zničí vaši show, ale rozhodně nedovolím, aby to zničilo mou pověst a všechno, čemu jsem věřil a co jsem tomu obětoval. Kdybychom žili v pravěku, byl bych nejtvrdší pračlověk, protože jsem zvyklý se v tom pohybovat. Celou dobu jím jenom přírodní stravu, posledních pět let žeru stále ty stejné sračky, všechny na přírodní bázi. Můžete mě testovat každý den a pokaždé zaznamenáte ty stejné výsledky. Nikdy nehodlám podvádět, jako to dělá spousta ostatních zm*dů v UFC. Vím, že podvádí, znám je osobně. Vím, že umí obelhat systém. Tohle já nikdy dělat nebudu. Já jsem voják a budu se i nadále držet svého nutričního plánu," zaznělo z Diazových úst, který byl do dvou dnů USADOU opět očištěn. Tým lidí naběhl k němu domů, sebral všechny produkty, jež pobíral, a postupně je otestoval. Následně se zjistilo, že na vině byla zkažená rostlina obsažená v klasickém multivitamínu. 

„Cítím, že to je nespravedlivé, když se podíváte, kolik zm*dů tu podvádí a UFC se vždy pokusí hodit něco na mě. Snaží se mě vystresovat, když mě čeká zápas. Spousta lidí nemůže unést, že pokud vyhraju a porazím Masvidala, tak tu bude mít nejdrsnějšího a nejpracovitějšího grázla ve hře. Nechci přímo na nikoho ukazovat prstem, ale cítím, že v tomto ohledu nikdo nikdy nebyl na mé straně. Nejsem totiž tím chlápkem, kterým si přejí, abych byl."


Další články