Sleduj nás

Nasukawa svůj slib nedodržel, Mayweather ho knokautoval ještě v prvním kole

Nasukawa svůj slib nedodržel, Mayweather ho knokautoval ještě v prvním kole

Japonská organizace Rizin, v níž se nám představil také český bojovník Jiří „Denisa“ Procházka, se dočkala propagace, jakou svět nezažil. Hvězdný boxer Floyd Mayweather v ní svedl „exhibiční“ zápas s tamní hvězdou Tenshinem Nasukawou (32-0-0), který překvapivě padl již v prvním kole.

Velká očekávání, velké sliby, ale nakonec jen zmar a zklamání. Dvacetiletý Japonec během svých nedávných rozhovorů všude sliboval, že bude tím vůbec prvním, kdo posadí amerického veterána na zadek, avšak nakonec to byl on, kdo se odporoučel k zemi.

Japonská organizace Rizin


Diváci v zaplněné aréně viděli mnohem delší ceremoniál, než si užili trvání celého zápasu. Floyd poslal Tenshina v prvním kole třikrát na zem, přičemž už po druhém knockdownu bylo vidět, že se mladý Nasukawa sotva drží na nohou.

Když pak přišel tedy třetí úder do hlavy, po němž domácí borec ztratil stabilitu, sudí zápas ukončil a na scénu se kromě smutku dostavily také slzy. Žádná z prognóz sice nevyšla, ale i tak Mayweather svého protivníka pochválil. Byl nerad, že to musel být právě on, kdo naboural jeho sny.


Na akci Rizinu, která se nám prezentovala pod pořadovým číslem 14, byl k vidění také český zápasník Jiří „Denisa“ Procházka. Ten se postavil v ringu proti Brandonu Hasleymu a podobně jako Floyd, i on svého soupeře porazil ještě v prvním kole na TKO.


Další články