Sleduj nás

Naštvaný Covington vyzval rapera 50 Centa k boxerskému zápasu. Výtěžek prý dá na charitu

Naštvaný Covington vyzval rapera 50 Centa k boxerskému zápasu. Výtěžek prý dá na charitu

Aktuální dvojka žebříčku velterové váhy UFC vyzvala rapera 50 Centa k zápasu mezi šestnácti provazy. Důvodem, proč tak činí, jsou nadávky na její adresu po prohře s Kamaru Usmanem.

Colby Covington prohrál 15. prosince nejdůležitější zápas své kariéry, když po velmi vyrovnané přestřelce nakonec v poslední minutě pátého kola podlehl nigerijskému šampionovi Kamaru Usmanovi na TKO.

Po tomto duelu se na adresu amerického patriota valila jak vlna chvály (za odhodlání, za jakých okolností v boji dokázal pokračovat), tak i vlna kritiky. Jedním z hlavních kritiků byl právě známý raper 50 Cent, který se veřejně zastal Usmana a Colbyho označil za rasistického s*áče, jenž na bojové scéně prakticky nemá co dělat.


Covington si vzal pár týdnů na rekonvalescenci, ale nyní už slibuje, že se vrátí zpátky v plné síle. Kromě toho, že si plánuje vyšlapat cestičku k titulové odvetě, tak je schopný si dát jednu rychlou odbočku na boxerské území, aby ztrestal sprostého 50 Centa.


„Když je 50 Cent tak chytrý, pak by se mi měl postavit. Přeju si udělat zápas celebrit a jsem ochotný do něho vstoupit s jednou rukou zavázanou za zády,“ prohlásil Covington před obrazovkami stanice ESPN, kde zároveň přislíbil, že celý výtěžek, který vydělá, následně odevzdá na charitativní účely.

Máme od čtyřiačtyřicetiletého rapera očekávat nějakou odpověď? Zcela tak nereálné to není. 50 Cent má základy v boxu, o čemž svědčí jeho účast na juniorské amatérské olympiádě, a navíc má i vhodné fyzické předpoklady k tomu, aby se s Covingtonem domluvil na stejné váze.


Další články