Sleduj nás

Nabídka: Vyberte peníze zdarma u Tipsportu a vsaďte si na Oktagon 11!

Nabídka: Vyberte peníze zdarma u Tipsportu a vsaďte si na Oktagon 11!

Oktagon se vrací do Ostravy! Nejsledovanějším soubojem sobotního večera bude titulový zápas ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a Samuelem Krištofičem. Slovenský Pirát Krištofič jde do zápasu v roli outsidera s kurzem 4,04, ale na českého obhájce titulu si věří a po něm chce i Vémolu. Vzhledem k tomu, že ve welterové váze není zvyklý bojovat, bude to pro něj obtížnější. Uspěje?

Vyberte peníze zdarma u Tipsportu a vsaďte si zde!

Bitva je vypsaná na 5×5 minut, přičemž lze sázet i na počty kol. Jelikož Kozma častěji ukončuje zápasy před limitem buď KO, TKO nebo soupeřovým vzdáním, jeví se sázka na under 4,5 kola v kurzu 1,25 jako tutovka. Pokud jste odvážnější, můžete zkusit ukončení bitvy do 90 vteřin v kurzu 10.

Vyberte peníze zdarma u Tipsportu a vsaďte si zde!


Těšit se ale můžete i na další zápasy. Odvetu si dají Petrášek s Kimballem. Tento americký bojovník se zkušenostmi z UFC překvapil Petráška v prvním utkání a bude zajímavé sledovat, jestli svůj výkon coby mírný favorit (1,7) zopakuje. Karlos „Terminátor“ Vémola se po třaskavém přestupu do Oktagonu utká s polským fighterem Brandysem. Kurzy naznačují jednoznačnou záležitost. V rozšířené nabídce na počet kol nebo způsob výhry si ale určitě každý svůj tip najde.

Vyberte peníze zdarma u Tipsportu a vsaďte si zde!Další články