Sleduj nás

Na světě není bojovník, který by mě dokázal porazit. Všichni v UFC se mě bojí, chválí své dovednosti parťák McGregora

Na světě není bojovník, který by mě dokázal porazit. Všichni v UFC se mě bojí, chválí své dovednosti parťák McGregoraFoto: Bellator MMA

Dana White hledá nové dobrovolníky do hlavního zápasu večera, kteří mu přitáhnou pozornost. Ozval se nejlepší MMA bojovník světa.

Psal se tehdy říjen roku 2018, když po boku Conora McGregora v historicky doposud největším MMA zápase stál dříve neznámý jiu jitsu trenér Dillon Danis. Zatímco on připravoval Conora na skvělý Khabibův grappling, sám si mezitím našel cestičku na výsluní a postupně obsadil i přední články novin.

Bojové úspěchy tohoto kluka nikdy nebyly velké, zato jeho pusa mu vždy jela nadmíru dobře. Své blízké okolí přesvědčil, že to je nejlepší zemař široko daleko a že by čistě v grapplingovém souboji utáhl jak Khabiba Nurmagomedova, tak i Khamzata Chimaeva. Když své dovednosti šel prokázat do Bellatoru, porazil zde dva soupeře, načež ukončil kariéru se slovy: „Nebaví mě to. Na světě není protivník, který by se mi mohl rovnat.“

V důchodu ovšem Danis nevydržel dlouho. Jelikož měl už nějakou mediální slávu, oslovil jej influencer Logan Paul k boxerskému zápasu. McGregorův týmový parťák nemusel dvakrát nad ničím uvažovat. Protože vycítil zisk obrovského balíku peněz, tak výzvu přijal.

Během propagace duelu šel několikrát za hranu, pravidelně urážel Loganovu přítelkyni, za což na něj bylo nakonec podáno trestní oznámení. Boxerský duel navíc Danis projel na plné čáře, takže ukázal, že postoj nebude jeho silná stránka. Jeho odvážnou pusu to však nezastavilo.


Nově to vypadá, že Conor McGregor nezasáhne do hlavního zápasu blížícího se turnaje UFC 303, a tak si vedení organizace začalo oťukávat bojovníky, kteří by mohli nastoupit místo slavného Ira. Danis se pohotově skrze své sociální sítě nabídl a rovnou zopakoval, že jej nikdo v MMA zápase jen tak neporazí. Ani sám Jon Jones.

„Já jsem ten důvod, proč Jon Jones utekl do těžké váhy. Věděl, že kdybychom se utkali, tak už nebude moct být považován za nejlepšího. Já jsem ten nejlepší MMA bojovník, jaký kdy žil, a všem to dokážu. Budu bojovat s kýmkoliv, koho přede mě postavíte. Každý UFC bojovník se mě bojí,“ napsal Danis, jehož slova opět vzbudila pozornost, ale přinutí Danu Whitea, aby vstal ze židle? To asi ne.​


Další články