Sleduj nás

Na sparingu mě potrhali, doktoři to dobře nezašili a udělal se mi zánět! popsal Robo Pukač, co ho vyřadilo ze zápasu

Na sparingu mě potrhali, doktoři to dobře nezašili a udělal se mi zánět! popsal Robo Pukač, co ho vyřadilo ze zápasuFOTO: OKTAGON MMA

Hned na začátku fight weeku utrpěl turnaj OKTAGON 39 první ztrátu. Jedná se o duel mezi Robo Pukačem a Dominicem Schoberem.  


Zranění vyřadilo oba borce najednou, takže odpadá hledání náhradního soupeře a zápas se komplet ruší. Na kartě tak zatím zůstává deset zápasů.

Diamantový Čávo se dokázal na turnaji OKTAGON 35 odpíchnout od bídných výsledků a v souboji kamarádů zdolal Tomáše Meliše. Po trochu upachtěném, ale o to cennějším vítězství na body, bylo vidět, jak velký balvan ze sebe Robo odvalil. Nyní se očekávalo, že nastoupí mnohem uvolněnější verze bratislavského bijce, ale bohužel v životě bojovníka nastávají i tyto nešťastné chvilky.

„Vyjádřím se v kostce k tomu, co se stalo. Zhruba před třemi týdny jsem byl na sparingu, kde mě bohužel trochu potrhali. Nebyla to úplně malá rána, ale ani největší, a tak jsem věděl, že se to do zápasu musí zahojit. Jel jsem na pohotovost, kde mi to zašili a doktor potvrdil, že za cca deset dní budu v pořádku. Byl jsem rád, ale podle mě mi to nezašili dobře. Měl jsem tam tři stehy, ale sneslo by to i víc. Věděl jsem, že nebudu moct spárovat, ale mohl jsem dělat spoustu jiných věcí. Bohužel mi to oko pět dní potom nateklo, že jsem na něj vůbec neviděl a udělal se mi tam zánět,“ popsal Pukač co ho stálo vytoužený zápas na německé půdě.

O povaze zranění jeho soupeře Dominica Schobera organizace nic bližšího nesdělila. Zkušený rakouský bojovník se momentálně nacházel v jedné z lepších fází své kariéry a drží sérii dvou výher v řadě.


Pro oba se tedy jednalo o velmi důležitý zápas, který měl potvrdit progres z posledních duelů. Vzhledem k tomu, že nyní oba čeká krátká pauza na doléčení, je dost možné, že se tohoto zápasu dočkáme na některém z následujících turnajů.


Další články