Sleduj nás

Myslím, že si zasloužím jít o titul víc než Jones. Anebo nás dejte spolu, navrhuje Gane

Myslím, že si zasloužím jít o titul víc než Jones. Anebo nás dejte spolu, navrhuje Gane
Ciryl Gane si výhrou nad Tai Tuivasou velmi nahlas řekl o další titulovou šanci.

Situace v rámci divize těžké váhy je poměrně komplikovaná… tedy aspoň pro pár bojovníků. Například Curtis Blaydes i právě Ciryl Gane dobře tuší, že chtějí-li jít o titul, musí si počkat. A to čekání může být pěkně dlouhé.

Jako první na řadu mají přijít Jon Jones se Stipem Miocicem v boji o dočasný pás, pak se vítěz v příštím roce střetne s šampionem Francisem Ngannouem. Nový vyzývatel svou šanci tedy dostane nejdříve v létě, ne-li až na podzim. S tím by Gane rád něco udělal.


„Těší mě, že naše divize vítá tak velké jméno, jako je Jon Jones, ale na druhou stranu si myslím, že po tak dlouhé absenci by neměl jít rovnou o titul. Myslím si, že by bylo lepší, kdyby nás organizace dala rovnou znova dohromady s Ngannouem,“ navrhuje francouzský bijec, jenž nyní o víkendu ovládl hlavní zápas UFC v Paříži.

„Slyšel jsem, že by měl být do hry vhozen i dočasný pás. Nevím, jak jsou na tom Jon Jones a Stipe Miocic, zdali se opravdu vrací, ale případně bych jim mohl dělat náhradníka. Mým primárním záměrem je dostat se k boji o tituly. To je to, proč tu jsem,“ vyslal směrem k Danu Whiteovi jasný signál.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články