Sleduj nás

Myslím, že s Vaškem Sivákem uděláme zápas večera! věří si vyzývatel Adam Król

Myslím, že s Vaškem Sivákem uděláme zápas večera! věří si vyzývatel Adam KrólFoto: Real Fight Arena

Do turnaje RFA 16, který se uskuteční v Opavě, zbývají necelé dva týdny. Již s předstihem lze říct, že se bude jednat o jeden z nejsledovanějších galavečerů této mladé organizace. Hlavní penzum pozornosti si pro sebe rozhodně urvou oba aktéři titulového duelu.

Karty jsou v tomto zápase rozdané jasně. „Bad Boy“ bude nastupovat jako obrovský favorit a jakýkoliv jiný výsledek než jeho suverénní výhra před limitem, bude překvapení. Adam Król naopak nemá co ztratit, protož je primárně vnímán jako MMA bojovník, který si do titulového zápasu v postoji pouze odskočil. To ostatně potvrzují i Adamova slova o jeho blízké budoucnosti.

„Po tomhle zápase se budu dál soustředit na MMA. Pokud přijde zase nějaká velká nabídka v postoji, tak nemám problém dát moji MMA kariéru na druhou kolej a pořádně se připravím. Muselo by se to ovšem opravdu vyplatit, také bych musel dostat odpovídající podmínky,“ prohlásil borec, který v MMA zatím proplouvá kariérou bez porážky.


Po ohlášení hlavního duelu RFA 16 se strhla vcelku silná bouře negativních reakcí, které upozorňují na nevyrovnanost zápasu. Vašek Sivák je úřadující šampion WAKO PRO a disponuje bilancí šestadvacet vítězství s nulou porážek na kontě. K1 je jeho nejsilnější disciplína, kde může naplno prodat svoji rychlost a přehled. Velké rukavice jej navíc solidně ochrání před jediným šťastným úderem, který by mohl přinést šokující výsledek. Król si je těchto okolností vědom, ale i tak se na zápas těší a věří, že diváci v Opavě nebudou zklamaní.

„Chtěl jsem pořádný zápas, který bude mít grády. Ne, že si vyberu soupeře a budu vědět, jak to dopadne. Myslím si, že s Vaškem uděláme zápas večera. Samozřejmě je jasné, že velké rukavice budou výhoda pro něj. Já ovšem nejsem v pozici, kdy si můžu diktovat, a tak budu pracovat s tím, co mám,“ prohlásil sympaticky zástupce Jayman MMA Fighting Systems.


Zdroj: RFA


Další články