Sleduj nás

Cejuda jsem jasně vypráskal, tak ať se o boj o titul ani nesnaží, nařídil šampion Sterling

Cejuda jsem jasně vypráskal, tak ať se o boj o titul ani nesnaží, nařídil šampion SterlingFOTO: UFC

Šampionovi Aljamainu Sterlingovi se nelíbí, že se Henry Cejudo snaží protlačit do nějaké užší titulové konverzace. Zejména, když ho naposledy „jasně přejel“.

Není divu, že Sterling není šampionem, který by si vysloužil respekt široké veřejnosti, když se často do svých konkurentů takto opírá. Taková je ale nicméně jeho povaha.

Henry Cejudo nynějšímu bantamovému vládci podlehl v těsném poměru na body. Někteří říkají, že se ten výsledek mohl překlenout na jednu i druhou stranu, ale Aljamain cítí, že šlo o jednoznačnou záležitost. Takovou, která celý příběh mezi ním a Cejudem kompletně uzavřela.


„Nelíbí se mi, že se Herny zase takhle angažuje. Sotva jsem ho zneškodnil, on mi navíc vůbec nic neudělal, tak se hned cpe do dalšího boje o titul. Jen jsem se probudil a první věc, kterou čtu, je to, že si Henry snaží vynutit zápas s O’Malleym,“ šokovalo Sterlinga.

Abychom byli v obraze, připomeneme si, že šampion Sterling UFC informoval o tom, že se nejspíš do srpna, kdy se má konat jeho příští titulová obhajoba, nestihne uzdravit. To znamená, že by vyzývatel Sean O’Malley zůstal bez soupeře, pokud by se mu nenašla náhrada. A tou náhradou by čistě teoreticky mohl klidně být Cejudo.


„Spousta lidí si myslí, že proti mně mají šanci, ale já je pak porazím a oni místo toho, aby mi vzdali hold, hned mluví o odvetě. Herny je ten stejný případ. Právě jsem ho vypráskal a první věc, kterou slyším, je, že chce odvetu a že si pro mě dojde. Tak je normální?“ dotazoval se Sterling v interview pro MMA News.

„Já osobně si myslím, že Henry v boji o titul už nemá co pohledávat. Tři roky tu nebyl, pak dostal šanci, prohrál, tak teď ať se zařadí do vyzývatelské linie a vymýtí ostatní potenciální titulové uchazeče, pokud se chce dostat znovu k boji o pás. Proti mně to ale už asi nebude, protože já se pokusím ovládnout divizi pérové váhy,“ oznámil bantamový šampion, který hodlá do své sbírky přidat ještě druhý mistrovský opasek.


Další články