Sleduj nás

Mým kvalitám se žádný ze soupeřů ani nepřibližuje, chválí se vycházející hvězda UFC

Mým kvalitám se žádný ze soupeřů ani nepřibližuje, chválí se vycházející hvězda UFCFOTO: UFC

Za dva týdny podstoupí svůj teprve třetí zápas v UFC, ale už teď ví, že se mu žádný bojovník nevyrovná.

Osmadvacetiletý rodák z Colorada je na té profesionální MMA scéně ještě poměrně neznámým jménem, ale díky promu, které si dělá, si ho stále více a více lidí začíná všímat. Nickal tu laťku totiž nasadil tak extrémně vysoko, že žádný jiný cíl, než je opasek šampiona, byste od něj nemohli očekávat. 

„Co se tak dívám kolem sebe, všechno to jsou ryzí postojáři, které si dávám na tréninku ke svačině. Není to nic proti jejich stylům, ale jak mě takový soupeř může ohrozit? Israel Adesanya, Alex Pereira, Sean Strickland? To jsou pro mě ta nejsnazší sousta. Taková, nad kterými bych si skutečně pochutnal,“ rozpovídal se Nickal na tiskové konferenci, jež předcházela jeho blížícímu se zápasu.


„Já pevně věřím tomu, že jsem ten nejlepší wrestler široko daleko. Tak pokročilý wrestling, jako mám já, nemá nikdo jiný, nikdo v celém UFC. Jsem lepší jak Khabib Nurmagomedov, Islam Makhachev nebo Khamzat Chimaev. Proto si tolik věřím a nemůžu se dočkat, až vám to všem ukážu,“ prohlásil bijec, jenž má na kontě zatím jen pět MMA zápasů, všechny je ovšem vyhrál v prvním kole, naposledy dokonce po osmatřiceti vteřinách. 

Bo Nickal tedy nyní musí nejenom vyhrávat, ale ve své podstatě i dominovat. Po těchto slovech se od něj nic jiného ani neočekává. Svou třetí bojovou misi v UFC započne 13. dubna na jubilejním turnaji UFC 300 v Las Vegas. Soupeřem mu bude Cody Brundage, což by z toho papírového hlediska mohla být další „jasná záležitost“. Nepředbíhejme ale raději nikam, neboť se nám již v minulosti několikrát potvrdilo, že MMA umí být dost nevyzpytatelné a tito upovídaní jedinci po každém pádu trpí nejvíce. Další články