Sleduj nás

Mým kvalitám se žádný z šampionů ani nepřibližuje, chválí se vycházející hvězda z UFC

Mým kvalitám se žádný z šampionů ani nepřibližuje, chválí se vycházející hvězda z UFCFOTO: InterMat Wrestling

Bo Nickal 4. března teprve započal svou pouť v UFC, ale už teď ví, že zde není jediný bojovník, kterého by nedokázal porazit. Včetně šampionů. 

Sedmadvacetiletý rodák z Colorada je na té profesionální MMA scéně ještě poměrně neznámým jménem, ale díky promu, které si dělá, si ho stále více a více lidí začíná všímat. Nickal tu laťku totiž nasadil tak extrémně vysoko, že žádný jiný cíl, než je opasek šampiona, byste od něj nemohli očekávat. 

„Co se tak dívám kolem sebe, všechno to jsou ryzí postojáři, které si dávám na tréninku ke svačině. Není to nic proti jejich stylům, ale jak mě takový soupeř může ohrozit? Israel Adesanya, Alex Pereira, to jsou pro mě nejsnazší sousta. Taková, nad kterými bych si skutečně pochutnal,“ rozpovídal se Nickal na tiskové konferenci. 

„Já pevně věřím tomu, že tu mám jeden z nejlepších wrestlingů vůbec. Tak pokročilý wrestling, jako mám já, nemá nikdo jiný, nikdo v celém UFC. Jsem lepší jak Khabib Nurmagomedov nebo Khamzat Chimaev. Proto si tolik věřím a nemůžu se dočkat, až vám to všem ukážu,“ prohlásil bijec, jenž má na kontě zatím jen čtyři MMA zápasy, všechny je ovšem vyhrál. 

Bo Nickal tedy musí nyní jenom vyhrávat. Po těchto slovech se od něj nic jiného ani neočekává. Svou druhou misi v UFC započne 8. července na turnaji UFC 290 v Las Vegas. Soupeřem mu bude Tresean Gore, což by z toho papírového hlediska měla být další „jasná záležitost“. Nepředbíhejme ale raději nikam.Další články