Sleduj nás

Může za to zranění, ale i nekontrolovatelná erekce, hovoří Jake Paul o prohře s Tommym Furym

Může za to zranění, ale i nekontrolovatelná erekce, hovoří Jake Paul o prohře s Tommym FurymFOTO: Shutterstock

Jake Paul přišel s novým příběhem, jímž odůvodnil, proč prohrál s Tommym Furym. 


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Původně jsme se dozvěděli, že co Jake zahájil přípravný kemp, poranil si v něm rameno. Následně ho přemohla i chřipka, kterou bohužel nedoléčil, a tak se mu vrátila. Tyto potíže však nejsou jediné. 

Jak americký influencer nyní odhalil v Impaulsive podcastu, nově za úbytek jeho síly mohl také únik erekce, k čemuž došlo v noci jen pár dní před avizovaným zápasem. 


„Šel jsem spát jako každou jinou noc, když v tom jsem se vzbudil úplně mokrý. Řekl jsem si ‚A ku**a‘, hned jsem věděl, že se něco děje. Tolik dní jsem v sobě hromadil testosteron, abych měl v zápase sílu jako býk, ale pak se v noci vzbudím s totálně mokrou peřinou,“ dělil se Paul o svůj zážitek. 

„Dozajista i tohle může za mou prohru, protože jsem přišel o vší nahromaděnou sílu. Oslabilo mi to tělo, nohy a prostě všechno. Myslím si, že to určitě ovlivnilo můj zápas (s Tommym Furym),“ přidával. 


Samozřejmě jde jen o hloupou historku, kterou ovšem lze zařadit do kolonky všech těch vtipných „výmluv“ s jakými mladý influencer přišel. Tommy Fury zaslouženě vyhrál, avšak svůj úspěch ještě bude muset potvrdit v odvetě, k níž ho váží podmínky předem podepsané smlouvy. 

Jake Paul a jeho rozhovor krátce po zápase

„Měl jsem za sebou náročnou přípravu, ve které se věci nevyvíjely tak, jak bych chtěl. Poranil jsem si rameno a s ním jsem vstoupil do zápasu. Nemohl jsem tedy fungovat na sto procent, a i přesto cítím, že jsem předvedl lepší výkon jak můj soupeř. 

Jeli jsme tvrdé sparingy a během jednoho jsem si nějak natáhl sval. Snížila se mi hybnost a já nevěděl, co to se mnou je. Do zápasu zbývaly jen dny, a protože nejsem srab jako můj protivník, tak jsem nic nerušil. 


Bohužel to zranění nebylo jedinou věcí. Dvakrát jsem během kempu onemocněl, bral jsem antibiotika a nikdy jsem se nedostal do nějaké stoprocentní formy. Prvně jsem to špatně doléčil, tak se mi to vrátilo. Moje tělo se mnou mělo jiné úmysly, než jaké jsem s ním měl já.

Určitě se chystám aktivovat doložku o odvetě, kterou uskutečníme snad v létě a kde všechny tyto věci napravím. Vím, že jsem lepší jak Tommy Fury, příště ho určitě knokautuji.“


Další články