Sleduj nás

Muž, kterého Perry udeřil, skončil v bezvědomí. A údajně nebyl jediný, kdo to od zápasníka schytal

Muž, kterého Perry udeřil, skončil v bezvědomí. A údajně nebyl jediný, kdo to od zápasníka schytal

Vedle videa, na němž Perry jednou přesně mířenou ranou uspal postaršího muže u vchodu do baru, unikly na veřejnost i informace, které nám objasňují, jak k celému incidentu došlo.

Podle serveru TMZ.com se Mike „Platinum“ Perry vydal společně se svou přítelkyní a její kamarádkou do baru v Texasu.

Dle výpovědi několika svědků už potyčka začala přímo vevnitř. Osmadvacetiletého amerického bojovníka, jenž měl v té době vypito, se dotýkal zaměstnanec podniku, přičemž jej slušně žádal, aby odešel. Platinum si toto vynucené vyhánění však nenechal líbit a pracovníkovi v baru ihned vlepil jednu „výchovnou“.


Že je Perryho chování nemístné, to poznala jeho přítelkyně, která to nehodlala tolerovat a rozhodla se odejít jako první. Její kamarádka ovšem v baru zůstala a snažila se zápasníka uklidnit. I ona podle svědectví na tento okamžik nevzpomíná dobře, neboť s ní Perry poněkud zacloumal.


Když se scéna přesunula ke vchodu, kde se do sporu přimíchal ještě starší pán, tak se profesionální rváč následně přiznal k tomu, že se nechal vyprovokovat. Ačkoliv šlo prý pouze o sebeobranu, měl situaci řešit jinak, než že provokující osobu uspí hned první dobře mířenou trefou. 

perry_gall

Postarší muž, jenž dostal od profesionálního fightera KO, se údajně pořádně rozkoukal až v nemocnici. Svou verzi příběhu však vyšetřovatelům zatím popsat nedokázal, jelikož si z incidentu nic nepamatoval.


Perry se za své činy omluvil a nyní jen vyčkává na cestu před soud, kde bude čelit obvinění z napadení třídy A, k čemuž je vázána pokuta 500 dolarů (necelých dvanáct tisíc korun). Mezitím se dobrovolně rozhodl, že si najde odbornou pomoc a začne řešit své potíže s pitím a ovládáním svého chování.

UFC dané zprávy velmi pobouřily, kvůli čemuž teď Perrymu nenabídne žádný zápas, dokud nepodstoupí celý převýchovný program. Po něm dojde k novému posouzení situace a bude jen na organizaci, zdali michiganskému rváči vhodí laso zpátky do hry. 


Další články