Sleduj nás

Musím tu hořkou pilulku spolknout! lituje Němec Eckerlin své neúčasti na turnaji OKTAGON 44

Musím tu hořkou pilulku spolknout! lituje Němec Eckerlin své neúčasti na turnaji OKTAGON 44FOTO: OKTAGON MMA

Hlavní hvězda turnaje je mimo hru! Milionář a celebrita, která se zápasy v kleci hlavně baví, je bohužel opět zraněná. Christian Eckerlin doplatil na svoje chatrné zdraví již před projektem Tipsport Gamechanger, kdy jej vyřadilo oteklé koleno.

Nyní se obtíže vrátily a OKTAGON tak musí škrtnout z karty jméno, které mělo přitáhnout německé fanoušky do ochozů.

Šestatřicetiletý bijec neprohrál již od roku 2017. V českých končinách si sice Christian neudělal příliš dobré jméno díky své simulaci v souboji s Brazilcem Nevesem, ale u našich západních sousedů se těší obrovské popularitě.

OKTAGON teď bude muset najít náhradního soupeře pro Španěla Primeru, a doufat, že se hlavně nezraní Kelt Jungwirth, který je druhý miláček náročného publika.

„Je to hořká pilulka, kterou musím polknout. Vím, že jste se na zápas v Oberhausenu těšili stejně jako já. Byli jsme připraveni otřást arénou, jenže život někdy nehraje podle našich pravidel a my musíme přijmout tvrdé rány,“ omluvil se Christian fanouškům takřka identickou hláškou, kterou používal filmový Rocky.


„Poslední týdny jsme s trenéry tvrdě dřeli dnem i nocí, abychom doručili ten nejlepší zápas, ale vesmír má jiné plány. Moje koleno nechce spolupracovat a já nemůžu do klece, když nejsem stoprocentně fit,“ vysvětlil na svém Instagramu, že za jeho odstoupením stojí opět stejné problémy, které ho vyřadily již z Gamechangeru.

OKTAGON 44 tímto přichází o druhou hlavní událost, ale stále nám zůstává ohromně atraktivní boj o dočasný titul mezi Poppeckem a Langerem. Zajímavé budou určitě i zápasy Tipsport Gamechangeru, kde nás ve čtvrtfinále čeká Bojan Veličkovič s Christianem Jungwirthem a ve druhé dvojici Mohamed Grabinski a Andreas Michailidis.


Další články