Sleduj nás

Muradov už pro UFC není tak zajímavý. Držíme mu však místo, říká konkurence

Muradov už pro UFC není tak zajímavý. Držíme mu však místo, říká konkurence
Makhmud Muradov už není pro UFC tak blyštivým zbožím, jakým býval, když tam prvně přicházel.

Zámořská media začínají spekulovat o tom, zdali má Makhmud Muradov v UFC budoucnost. Jednak se nejeví jako nejaktivnější bojovník, za což v posledním roce tolik nemohl, ale jednak nemůže překlenout konkurenci, která by mu umožnila vstup do oficiálního žebříčku střední váhy. Momentální dvě porážky v řadě jsou tomu důkazem.

Makhmuda Muradova rádi přivítáme, hlásí ONE FC


Situaci okolo Muradova proto monitoruje asijský velikán ONE Championship. Ten už dokonce Machovi nedávno zaslal nabídku, která zůstala nevyužita. „Nabízeli mi 5 milionů za účast a dalších 5 milionů za výhru,“ potvrzoval uzbecký bijec, který je ovšem stále pod smlouvou s UFC, kde hodlá dokázat, že tam patří.

„S UFC mám smlouvu na tři zápasy,“ řekl Muradov ještě před střetem Caiem Borralhem, jemuž podlehl na body. „Potřebuju vyhrát aspoň dva zápasy, pak mi nabídnou smlouvu novou,“ věděl. Teď tedy stojí na hraně a nadcházející dva souboje pro něho budou životně důležité. Pokud byť jen v jednom zaváhá, UFC anabáze pro něho skončí.


makhmud muradov borralho Makhmud Muradov prohrál v UFC druhý zápas v řadě

Makhmud Muradov je údajně divácky atraktivním bojovníkem minimálně pro ten asijský trh, a pokud se tedy stane, že ho UFC ze svých služeb propustí, dveře mu rádi otevřou jinde.


„Vedli jsme nějaká jednání s Muradovem, tu situaci okolo něho stále monitorujeme. Můžeme potvrdit, že je pro nás i naše publikum zajímavým bojovníkem,“ uvedl místopředseda ONE FC Saurabh Mittal. Machovi tak zjevně skutečně drží místo.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články