Sleduj nás

Muradov: Lidi říkají, že mě soupeř uškrtí. Každý má názor, já si to jdu hlavně užít

Muradov: Lidi říkají, že mě soupeř uškrtí. Každý má názor, já si to jdu hlavně užít
Makhmud Muradov se po roce konečně vrátí zpátky do boje, ale příliš pozitivní odezvy se nedočkává. „Lidé mi říkají, že opět prohraju.“

Ačkoliv má Mach opět přístup do Česka a věrní fanoušci stále stojí po jeho boku, on sám už zde nemá takovou podporu, jako měl dříve. Reakce, které k uzbeckému bojovníkovi putují převážně ze sociálních sítí, jsou často kritizujícího až urážlivého rázu, což se ústřední hrdina z Monster Gymu snaží ignorovat.

Kritiku se snažím ignorovat. Doteď vlastně nechápu, proč se na mě Česko jako stát naštvalo. Označili mě za nežádoucí osobu, ale potom mi stejně udělili vízum, takže se ukázalo, že jsem vlastně nic neprovedl. I když na mě nadává teď kdekdo, já jsem nevinný a snažím se soustředit na to, co je pro mě důležité. Tedy rodina a další zápas v UFC,“ reagoval Muradov.

Makhmud Muradov Gerald Meerschaert zapas Makhmud Muradov

Muradov vs. Borralho


V souvislosti s UFC je třeba zmínit, že již tuto sobotu bude na Macha čekat zkušený brazilský soupeř Caio Borralho. Ten ve své profesionální MMA kariéře prohrál jen jednou, stalo se tak před dlouhými sedmi lety. Navíc podle všeho vyniká v boji na zemi, což by pro jeho uzbeckého oponenta mohl být problém. Naposledy jej totiž uškrtil zkušený grappler Gerald Meerschaert.

„Viděl jsem, že má Borralho skóre 12:1 a dvě výhry v UFC. Až měsíc zpátky jsem se podíval na jeho zápasy. Moje kladiva jsou v pořádku. Vždycky mám v přípravě problém, ale teď proběhla super. Akorát mám nějaký monoklíček, dostal jsem minulý týden hlavičku do nosu. Ale nic jsem si nezlomil,“ promluvil na adresu svého soupeře a své přípravy Muradov.


„Je to dobrý fighter. Zemař, něco v postoji tam bouchá, ale postoj má křivej. Hodně lidí mi říká, že mě taky uškrtí, každý má názor. Já si myslím, že to bude chtít na body. Taky nesedím doma. Tvrdě trénuju, měl jsem dobrý kemp s klukama, kteří na zemi něco umí. Hlavně si to jdu užít. Dlouho jsem nezápasil a těším se na to,“ přidal Makhmud Muradov, jenž do boje nyní vstoupí jako papírový outsider.

Další články