Sleduj nás

Munhoz se simulací zraněného oka vyhnul jasné prohře, ví Sean O’Malley

Munhoz se simulací zraněného oka vyhnul jasné prohře, ví Sean O’Malley
Hned úvodní bitva hlavní karty přinesla zklamání. Diváci se žádného výsledku nedočkali, co se Sean O’Malley svými prsty zabořil do oka soupeře. Ten následně nemohl pokračovat. „Simulant!“

Není to poprvé a zjevně ani naposledy, co k něčemu takovému došlo. „Sugar“ se postavil své dosavadní největší zkoušce, kterou ale nemohl zkompletovat.

V polovině druhého kola došlo k nechtěnému zásahu oka, po čemž Pedro Munhoz nemohl v boji pokračovat. O’Malley moc dobře věděl, proč se jeho soupeř takto rozhodnul.

Sean O’Malley má jasno o výsledku


„Tohle pro něho byla jediná cesta, jak se vyhnout jasné porážce. V dosavadním průběhu fightu jsem jasně dominoval, neměl jsem ani škrábanec, Pedro se mě vůbec nedotkl. Proto to také zalomil, když se mu naskytla příležitost,“ sdělil O’Malley během zákulisního rozhovoru.


„Tohle mě fakt hodně štve. Ten fight jsem vyhrával. Pedra jsem rozebíral na kousky. Skutečně věřím tomu, že ta simulace šťouchnutí do oka pro něj byla jediným způsobem, jak se vyhnout neodkladné prohře,“ dodal O’Malley.

Sugar to tedy viděl takto jednoznačně, bodoví sudí s ním ale už ten názor nesdíleli. I když měli možnost vyhodnotit jen první kolo, tak ho dali ve prospěch Munhoze. Že by opět chyba v bodování…?


Sean OMalley navrat

Další články