Sleduj nás

Můj další soupeř si mě musí zasloužit… Tedy kromě Conora, ten to může dostat hned, řekl Oliveira

Můj další soupeř si mě musí zasloužit… Tedy kromě Conora, ten to může dostat hned, řekl Oliveira
Charles Oliveira jaksi nesouhlasí s tím, že by jeho příštím soupeřem měl být Islam Makhachev, kterého se do titulového boje snaží protlačit spousta vlivných lidí.

Je to Ali Abdelaziz, je to Khabib Nurmagomedov, je to Joe Rogan a jsou to i mnozí další. Tito všichni nyní apelují na hlavu UFC Danu Whitea, aby dal svolení k úžasné grapplingové show, v níž by se proti sobě postavili dva borci s dvoucifernou vítěznou šňůrou na kontě.

Charles Oliveira není ovšem tím typem člověka, který by dával šance „zadarmo“. Moc dobře ví, že Makhachev i navzdory své vítězné sérii ještě nebojoval s elitou lehké váhy, což by měl napravit.


„Chci, aby se vyzývatelé o mě teď prali. Požaduji od nich, aby předvedli něco nevšedního, ohromili mě a navzájem se eliminovali mezi sebou, dokud tu nezbude jeden skutečně dobrý zápasník, se kterým se pak utkám!“ zněl Charlesův požadavek.

oliveira gaethje ufc 274


Paradoxně stejná žádost neplatí ale na Conora McGregora. „Tak Conor je velký fighter, naprostá legenda tohoto sportu a šampion dvou divizí. Jednou mě urazil a já si to doteď moc dobře pamatuji. Vysmál se mi, že by mě rychle vypl. Tak jak to bude, opravdu se o to pokusí, anebo raději zbaběle uteče? Protože já jsem připravený!“ burcoval.

Oliveira se tedy ve své podstatě nezměnil. Ví moc dobře, že McGregor představuje peníze, které mu žádný jiný soupeř v UFC nedá, proto raději bude preferovat tuto volbu.

Celou situaci ovšem ztěžuje ten fakt, že v divizi lehké váhy chybí šampion, což se Dana White bude snažit napravit. A jelikož má být Conor až do konce roku mimo hru, tak se zjevně proti Charlesovi jen tak nepostaví.


Další články