Sleduj nás

Moje údery jí chutnat nebudou, má jasno Martina Jindrová před premiérou v PFL

Moje údery jí chutnat nebudou, má jasno Martina Jindrová před premiérou v PFL

UPDATE: Martina Jindrová to zvládla a vítězí na body! Video ze zápasu si můžete přehrát na konci článku. Jedná se ihned o první duel.


Již dnes v noci vyrazí Martina Jindrová za největší výzvou dosavadní kariéry. Turnaj zámořské organizace PFL, na jehož konci čeká vítěze milion dolarů, je pořádná motivace a Martina jej bere jako odměnu za celoživotní lásku k bojovým sportům.

První krok musí udělat v Esports Areně v Arlingtonu v Texasu, ale v cestě jí bude stát velezkušená soupeřka.

Vannesa Melo disponuje ve čtyřiatřiceti letech bilancí jedenáct výher a osm porážek, kdy 82 % vítězství získala na body. Poslední čtyři zápasy absolvovala v UFC a připsala si v nich jednu výhru.

Ta se urodila začátkem loňského roku proti Sarah Moras. Vannese tímto zápasem vypršel čtyřzápasový kontrakt, a tak s radostí přijala laso z PFL.

https://twitter.com/i/status/1522354320242462720


Martina se sice podobně bohatou MMA historií pochlubit nemůže, ale zase disponuje obrovským množstvím zápasů v postojových disciplínách. V rámci Muaythai se střetla s pravděpodobně nejlepší bojovnicí současnosti Valentinou Shevchenko.

“V té době jsem ji pořádně neznala, úplně jsem ji nesledovala. MMA ještě nedělala, byla hvězdou thaiboxu, mám pocit, že v té době měla už 22 titulů. Ve třetím kole jsem kopla highkick, trefila jsem ji krásně holení do hlavy, byla to strašná řacha, bolela mě z toho noha. Ale ona jenom ohnula hlavu, vrátila ji zpátky a pustila se do mě,“ vzpomíná na střet Martina, která si kromě zkušeností odnesla i zlomená žebra.

Pokud budeme hledat výhody, které mohou být na straně české válečnice, jsou to kromě zkušeností z postoje i fyzické parametry. Brazilka bojovala v UFC o váhu níž a oproti Martině je i menší s kratším dosahem.


Professional Fighters League 3

„Budu mít delší ruce, budu ji v postoji víc trefovat. Očekávám, že jí moje údery nebudou chutnat a pokusí se přenést boj na zem,“ počítá i s touto variantou Jindrová.

Kromě české zástupkyně, která celý turnaj odstartuje, se diváci můžou těšit i na hvězdná jména, jako jsou Anthony Pettis nebo Rory MacDonald. Hlavní událost si vezme na starost neporažená Kayla Harrison a veteránka Bellatoru Marina Mokhnatkina.

Turnaj bude vysílat organizace PFL živě zde.


martina jindrova pfl turnaj vazeni

Professional Fighters League 3, fight card • Kayla Harrison vs. Marina Mokhnatkina

 • Ray Cooper III vs. Magomed Umalatov

 • Anthony Pettis vs. Myles Price

 • Rory MacDonald vs. Brett Cooper

 • Magomed Magomedkerimov vs. Joao Zeferino

 • Genah Fabian vs. Julia Budd

 • Sadibou Sy vs. Nikolai Aleksakhin

 • Larissa Pacheco vs. Zamzagul Fayzallanova

 • Gleison Tibau vs. Jarrah Al Silawi

 • Olena Kolesnyk vs. Abigail Montes

 • Vanessa Melo vs. Martina JindrováMartina Jindrová vítězí v PFL, porazila Vanessu Melo na body
[joli-faq-seo id='68637']

Další články