Sleduj nás

Miocice čeká s Ngannouem prohra, pokud neudělá jednu zásadní věc, myslí si Cormier

Miocice čeká s Ngannouem prohra, pokud neudělá jednu zásadní věc, myslí si Cormier

Daniel Cormier prozradil, co musí Stipe Miocic udělat, aby obhájil svůj trůn těžké váhy i před takovým obávaným knokautérem, jakým je Francis Ngannou.

Doposud sice tento duel oficiálně oznámen nebyl, nicméně Dana White už teď hlásí, že by bylo jen velmi obtížné i nadále přehlížet Ngannoua, který si svou šanci poctivě vybojoval.

Daniel Cormier, jenž si zápasnické dění bude vychutnávat už pouze jako komentátor a fanoušek, tuto situaci poctivě monitoruje a věstí, co musí Stipe udělat, aby se s Francisem zvládl úspěšně vypořádat.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dle svědectví dnes už vysloužilé legendy hraje čas ve prospěch Miocice. „DC“ mu radí, aby nic neuspěchal a vrátil se k obhajobě, až se bude cítit dobře.

Francis Ngannou je připraven na další bitvu v UFC


„Domnívám se, že by Stipe neměl nic uspěchat. Pakliže by se s Ngannouem utkal teď, dostane KO,“ začal svou výpověď Cormier, který tuší, že se kamerunský Predátor za poslední léta herně dost posunul.

„Stipe inkasoval v duelech se mnou strašně moc ran. Tohle je těžká váha, jeho tělo i jeho brada si potřebují odpočinout. Musí se zase zocelit, jinak toho Francis využije,“ varoval Cormier, který sám vidí, jak se v nejvyšší hmotnostní kategorii rozdávají tvrdé rány. A zejména Ngannouovi to tam v poslední době lítá jedna báseň.

Stipe Miocic si už jednou s obávaným Predátorem poradil. Stalo se tak v lednu roku 2018, když po velmi dobrém taktickém výkonu vyhrál na body. Vezme si Cormierovu radu k srdci, aby se i napodruhé zmohl na něco podobného?Další články