Sleduj nás

Miloško ze sebe robí koňa, odpověděl Pirát nažhavenému Melounovi

Miloško ze sebe robí koňa, odpověděl Pirát nažhavenému Melounovi
Co by to bylo za týden, kdybychom nedostali další díl oblíbené telenovely "Miloš a Samuel byli kamarádi, ale již nejsou".

Bojovníci, kteří se dříve při setkání normálně pozdravili a neměli problém prohodit pár slov, na sebe nyní útočí přes média a jejich vztah je na bodu mrazu.

Kam sahají opravdové antipatie a co je pouze snaha vypromovat jejich boxerský zápas, to se asi dozvíme až později.


Vše začalo Melounovou větou o tom, že konečně zažije zápas, kdy bude chtít někoho pořádně trefit do hlavy, aby se mu rozsvítilo. Pirát kontroval „falešným Milošem“ a přiznal, že je z postoje svého soupeře naprosto zklamaný.

https://twitter.com/i/status/1136299952844546048


Další věc, která přilila olej do ohně sváru, byla Pirátem ohlášený zápas na Fight Night Challenge. Obě akce od sebe dělí pár dní a Meloun vzal Pirátův krok jako projev disrespektu k jeho boxerským schopnostem.

„Jsem rád, že mě podceňuješ. Ukážu ti v zápase, že žádnej zápas za týden rozhodně nepůjdeš,“ poslal Meloun na Slovensko jasný vzkaz. Krištofič na tato slova reagoval se smíchem a zmínil Petráškovu až kulturisticky vypracovanou postavu.

Poslední epizoda přišla v posledních dnech. Meloun si opět rýpl do přípravy soupeře a připomněl jeho klasické sypání popela po prohraném zápase.
„Čtyři týdny po duelu bude Pirát říkat. Nemal jsom to podcenit, jsem na seba naozaj rozhnevaný, poučíme sa a idem  ďalej. Už se těším Samíku.“

Pirát se svojí odpovědí neváhal ani vteřinu. „Miloško zas otravuje s tými rečami. Já aspoň dúfám, že mu za to dobře zaplatili, už keď takto zo seba koňa robí. Ja si idem zaboxovať, on furt rýpe. Neviem čo má s tým podceňovaním.“

Do zápasu ještě zbývá poměrně dlouhá doba, takže se možná dočkáme dalších verbálních přestřelek. Snad si borci schovají nějakou munici i do ringu a nezůstane jen u předzápasových prohlášení.

Další články