Sleduj nás

Milan Ďatelinka jako Juraj Jánošík! Slovenská hvězda nastoupila na muzikálový hit a potěšila naplněnou arénu

Milan Ďatelinka jako Juraj Jánošík! Slovenská hvězda nastoupila na muzikálový hit a potěšila naplněnou arénuFOTO: REAL FIGHT ARENA

Konečně! „Mr. Comeback“ se vrátil přesvědčivou výhrou, kterou potvrdil dobrým výkonem. Výsledková mizérie je zapomenuta a jde se za nejvyššími metami.

Real Fight Arena vzala pod svá křídla titulového uchazeče OKTAGONu v době, kdy se Milan vznášel na vrcholu kariéry.

Hvězdný status se ale slovenskému bijci nedařilo potvrdit hned ve dvou následujících zápasech, a tak se Ďatelinka dostal pod obrovský tlak fanoušků i organizace. S těžkým momentem si ovšem Milan poradil jako zkušený bojovník, a zápas, který měl vyhrát bez problémů, zvládl.

„Výhra mě motivuje, ale neberu to zase jako něco velkého. Vzal to na poslední chvíli. Můžu být rád, že jsem se vůbec mohl ukázat doma. Nebýt toho Španěla, tak bych zápas ani neměl,“ pochválil Milan svého soupeře, který vzal zápas pouze tři dny před jeho uskutečněním.

Cristian Corujo nastoupil s negativní bilancí dvě výhry a pět porážek. V zápase byla nepohoda španělského bijce hodně znát, a tak se nikdo nemohl divit, že Španěl vyfasoval pátou prohru v řadě. Bohužel pro něj si z duelu odnesl i nepříjemné zranění, které si vyžádá poměrně dlouhou rekonvalescenci.

„Jeho zranění mě moc mrzí, doufám, že to nebude nic extra vážného a bude brzo fit,“ prohlásil Ďatelinka citlivě na adresu svého soupeře, který si odnesl nepříjemnou zlomeninu.

Corujo se tak v kleci pár měsíců neukáže, ale Milan dokázal resuscitovat svoji skomírající kariéru a vzhledem k vyrovnanosti divize v RFA jej od titulu může dělit jedna nebo dvě výhry. Pokud bude slovenský bijec nastupovat s podobnou energií jako tentokrát, nic není nemožné, a Ďatelinka může být brzy zpět na vrcholu.

„Atmosféra byla úžasná, vždy jsem chtěl nastupovat doma, ve svém městě. Bylo to opravdu neskutečné! Doufal jsem, že touhle nástupovkou poblázním celou halu a budou zpívat se mnou. To se povedlo,“ zhodnotil Milan výběr slovenské hitovky, kterou zpívá Michal Dočolomanský. Muzikálová písnička opravdu dokázala strhnout všechny přítomné a navnadila ideální atmosféru, která jen gradovala díky výhře obou domácích hvězd.

Zdroj: Tisková konference​ RFA
Další články