Sleduj nás

Mikulášek: Pozornost umím budit i bez Vémoly. Lituju, že jsem do zápasu s ním šel

Mikulášek: Pozornost umím budit i bez Vémoly. Lituju, že jsem do zápasu s ním šel
Zápas s Karlosem Vémolou mu mohl pomoci, místo toho mu ale naopak ublížil. Teď Venca lituje, že do toho vůbec šel.

Psal se nám 5. prosinec roku 2020, kdy se diváci po dlouhém čekání dočkali vyřízení sporů, které do té doby mezi sebou vedli Karlos Vémola a Václav Mikulášek. Promotér Ondřej Novotný tehdy říkal, že je toto „zábavný fight“, a když si vzpomeneme na průběh, tak víceméně zábavný opravdu byl.

Terminátor po drtivém nástupu dostal soupeře na zem, kde jej lapil do submise a donutil jej odklepat. Mikulášek ke své smůle v boji nic nepředvedl, protože se údajně nechal unést tíhou okamžiku a v ten nejdůležitější moment kariéry zkoprněl. Dnes ovšem lituje, že do něčeho takového vůbec lezl.


„Dnes s odstupem času lituju, že jsem do toho zápasu šel. Nestálo to za to, co se pak dělo. Pozornost nepotřebuju. Jednám, jak jednám, a to přitahuje pozornost. Mluvím, jak mluvím, což také přitahuje pozornost. Ale přiznám si chyby. Každý je dělá. Kdo říká, že ne, tak lže,“ vyjádřil se Vašek v pořadu Bez Rukavic.

Mikulášek si tedy uvědomuje, že je možná duel s Vémolou i s jedním z důvodů, proč se mu nyní výsledkově nedaří. Od roku 2019, kdy přemohl Branislava Zuzáka, se mu ani jednou nepodařilo v kleci uspět. Další pokus o nápravu přijde 3. prosince na turnaji Oktagon 37: Kozma vs. Brito.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA