Sleduj nás

Mikulášek poodhalil taktiku na Vémolu. Zběsilou přestřelku od něj nečekejte

Mikulášek poodhalil taktiku na Vémolu. Zběsilou přestřelku od něj nečekejte

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek se chce vydat proti proudu a přesvědčit všechny pochybovače, že zápas s Karlosem Vémolou nebude zase až tak jednoznačný, jak si všichni myslí.

Na každého se dá svým způsobem připravit a ostravskému válečníkovi v tomto ohledu pomůže sám Attila Végh. „Jeho nabídku samozřejmě využiju a jsem za ni strašně rád,“ potvrzoval s tím, že výsledky této spolupráce uvidíme v samotném utkání.

Václav Mikulášek vyzval Karlose Vémolu


Již teď všichni vědí, že Mikuláškovou hlavní zbraní bude postoj. Ve vzduchu dokonce zazněly názory, že má-li být Karlos poražen, bude na něj muset soupeř rozbalit nějakou divočinu ihned z úvodu. Tento plán byl ovšem Babou Jagou popřen.

„Karlos počítá s tím, že budu chtít jít do přestřelky, to mu vyhovuje. On se ponoří, hodí mě na zem a co si budeme povídat, to je jeho parketa. Tohle bude jiný zápas, než na který jsou lidé zvyklí. Myslím si, že to bude mnohem delší, jsem připravený, že se budeme řezat tři kola,“ podotýkal ve výpovědi pro sport.cz.


A aby jeho příprava byla úplná, pokusí se také zapracovat na té mentální stránce. „Budu muset být klidný. Když Karlose trefím, tak nesmím být hrrr. Nebudu moc jít hned za tím, budu si muset počkat. V klidu. Mám kolem sebe skvělé trenéry z Renegade a TKBC. Všichni Karlose znají, Píno s ním dokonce zápasil, takže na mně bude, abych zklidnil hlavu, pak budu vědět, co mám dělat. Až se tohle naučím, budu úplně v pořádku,“ uzavřel Mikulášek.


Další články