Sleduj nás

Mikulášek opět pálí ostrými! Zpochybnil Vémolovy kvality a je připraven ho zmlátit i bez nároku na odměnu

Mikulášek opět pálí ostrými! Zpochybnil Vémolovy kvality a je připraven ho zmlátit i bez nároku na odměnu

Reakce ze strany Karlose Vémoly v poslední době poněkud utichly, a proto se Václav „Baba Jaga“ Mikulášek rozhodl vyslat druhou salvu. Ta tentokrát byla poněkud osobnějšího rázu, neboť pojednávala o špatném Terminátorově postoji a mnohdy i přeceňovaných kvalitách.

„Karlosova přední a zadní? To už tisíckrát lépe zvládne i má pětiletá neteř!“ vyjádřil se Mikulášek, který je připraven všechna svá slova obhájit v kleci. Těžit hodlá zejména ze své osobní motivace. „Když mě něco žene víc dopředu, což je nenávist k tomu člověku, pak podávám lepší výkony, než když jsem s tím člověkem v pohodě. Ten zápas bych určitě chtěl, věřím si, že bych vyhrál. Na každého se dá připravit,“ uvedl pro expres.cz.

mikulasek_babajaga

Možná to tak nevypadá, ale Baba Jaga svými výstřely pouze pokračuje ve válce, která byla započata nepřítelem. „Začalo to z Karlosovy strany, nepochopil jsem, proč si mě vzal do své huby, já na něj nikdy nereagoval, občas jsem si dělal srandu, to ano, ale na konferenci jsem si z něj nikdy neutahoval,“ mínil Mikulášek, kterému je vyčítáno, že do Karlose rýpe jen z toho důvodu, aby bylo jeho jméno relevantní. „Řekl jsem Vémolovi, že to klidně udělám bez fanoušků a bez nároku na honorář, aby si někdo nemyslel, že si chci na tom jenom zvednout svoje PR, o to nestojím,“ svěřoval se.


Baba Jaga by nepochybně měl potíže na zemi, ale vše je údajně jen otázkou dobré přípravy. A tu prý neměli ani Terminátorovi předchozí soupeři. „Když Karlosovi přitáhli soupeře, měli většinou na přípravu maximálně měsíc nebo čtrnáct dní. Častokrát někoho dostával na poslední chvíli. Tím ho neshazuju, ale je to realita. Když člověk není připravený na soupeře, vypadá to jinak a sází na jednu kartu. Vémola věděl o zápasu tři měsíce dopředu a už se připravoval. Kdybych měl kvalitní přípravu, byl bych mu rovnocenným soupeřem,“ doplnil pro expres.cz Mikulášek.

mikulasek_babajaga_novotny_oktagon


Další články