Sleduj nás

Mikulášek má jen odvážné řeči, ale v kleci nevydrží ani jedno celé kolo, je přesvědčený Vémola

Mikulášek má jen odvážné řeči, ale v kleci nevydrží ani jedno celé kolo, je přesvědčený Vémola

Na české MMA scéně začíná být opět veselo a z velké části za to může i návrat hvězdného Terminátora. Ten si totiž řekl o svou další kořist. A promotér Ondřej Novotný mu ji dodal.

Soupeřem Karlose Vémoly již letos v září bude Václav „Bab Jaga“ Mikulášek, jenž se chce opřít proti všem papírovým předpokladům a postarat se o překvapení. K tomuto překvapení je prý ochotný použít nějakou „novinku“, o níž se zatím zdráhal mluvit. Prý se o ni podělí až v samotném utkání.

Může toto tajemství zvýšit Mikuláškovy šance na úspěch? A má na to Vašek vydržet všechna kola, jak sám tvrdí? Terminátor si to vůbec nemyslí.  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Baba Jaga je blázen!“ komentoval Vémola. „Zeptejte se Tomáše Pelešky, Ondřeje Rašky, Milana Ďatelinky. Měli v kleci jeho a spárovali se mnou. Zeptejte se jich, jsem zvědav, co vám řeknou,“ reagoval s tím, že tento zápas podle něho bude pouze jakousi rutinou. Všechna zmíněná jména totiž údajně měla možnost s Karlosem trénovat, a tak na rozdíl od Mikuláška znají jeho sílu.  


A vzhledem k předzápasovému sebevědomí se nemůžeme divit ani výsledkovému tipu. „Myslím, že moji opravdoví fanoušci jsou na to zvyklí a je to něco, co jim už chybí. Už tady dlouho první kolo TKO nebylo. Mám jedinečnou příležitost to znovu doručit. Myslím, že můj opravdový fanoušek se na to těší a rozumí mému celoživotnímu mottu, že mě za přesčasy neplatí. Speciálně Ondra Novotný ne.“

Karlos Vémola zároveň podotkl, že jeho soupeř bude určitě nabuzený předvést něco v postoji, ovšem pokud se pokusí o přestřelku, tak rychle přenese zápas na zem, z níž ho nepustí.

„Mikulášek je nebezpečný v tom, že nemá co ztratit. Možná půjde do opravdu tvrdé přestřelky, v níž jedna rána může rozhodnout zápas. Na to si musím dát pozor. On opravdu nemá co ztratit. Nepojede žádný taktický zápas, půjde do toho naplno. Proto si myslím, že zápas bude hodně zajímavý. Rozjede-li přestřelku, já ho pak vezmu na zem, kde se bude zuby nehty bránit, a já ho umlátím, už ho nenechám vstát. Protože pokaždé, když se mu povede vstát, bude znovu nebezpečný. Opravdu si nemyslím, že bude z frajerů, kteří by taktizovali, jako třeba Patrik Kincl. Ten taktizoval a chtěl dojít co nejdál,“ vysvětloval český Terminátor prostřednictvím deníku Sport.Další články