Sleduj nás

Mike Tyson už má dost ubrečeného Wildera. Je na čase dospět! vzkazuje mu

Mike Tyson už má dost ubrečeného Wildera. Je na čase dospět! vzkazuje mu

Iron Mike to už nevydržel a opřel se do bývalého šampiona Deontaye Wildera, jehož arzenál je zejména v poslední době plný jenom samých výmluv.

Bronzový Bombarďák, který letos v únoru poznal vůbec první porážku své profesionální kariéry, se doposud nemohl smířit se ztrátou titulu, jenž mu ukradl Tyson Fury.

Z úst amerického válečníka jsme mohli slyšet spoustu důvodů, proč tento zápas prohrál, přičemž většina z nich je velmi diskutabilní, až na to musel upozornit i sám „Nejděsivější muž planety“. 


„Deontay zní, jako kdyby se sesypal: ‚Oh, můj život je u konce! Vydělal jsem si 90 milionů dolarů, ale teď už je konec.‘ Sakra, chlape, dospěj už!“ řekl rozvášněný Mike během živého streamu na svém Instagramu.

Mike Tyson už má dost ubrečeného Wildera. Je na čase dospět! vzkazuje mu


Wilderův bratr naposledy obvinil Furyho, že si vylepšil rukavice, kvůli čemuž dával větší rány, což Deontayovi na straně mírně prorazilo lebku. Prý to mohl zapříčinit pouze nějaký tupý předmět.

Gypsy King se nejprve bránil slovně, během čehož slíbil, že příště Bronzového Bombarďáka pošle rovnou do důchodu, avšak následně ještě sdílel video, na kterém je jasně vidět, jak si navléká rukavice za dozoru Jaye Dease – Wilderova kouče.

S tímto důkazem rázem nemohlo žádné obvinění uspět, a tak se sám Deontay i nadále drží aspoň té verze, že ho těžký nástupový kostým vysílil natolik, že nemohl podat optimální výkon a že Fury nebude šampionem, dokud neporazí plně připraveného soupeře, nikoliv jen chodící zombie.


Třetího zápasu mezi oběma bojovníky bychom se měli dočkat koncem současného roku. A i když je Wilder nyní zlomený, stále si Iron Mike myslí, že úplně bez šance není.

„Každý má šanci. Záleží pouze na tom, co jste pro ni ochotni udělat. Jestli tomu obětujete svůj život, pak můžete vyhrát,“ podotýkal nejmladší šampion v historii těžké váhy boxu.


Další články