Sleduj nás

Mike Tyson uvedl, jak by ve svých 57 let naložil s Jakem Paulem: Ten kluk ještě nepotkal pravého psychopata!

Mike Tyson uvedl, jak by ve svých 57 let naložil s Jakem Paulem: Ten kluk ještě nepotkal pravého psychopata! Foto: DAZN

I když ho bolí záda a jeho hybnost už není taková, jaká bývala, stále Mike Tyson věří, že by s floutkem, jako je Jake Paul, neměl žádný problém.

Na nějakou profesionální bitvu by to nejspíš už nebylo, ale proti YouTuberovi? To by si asi nechal říct! Mike Tyson je pravidelně Jakem Paulem hecován k nějaké akci, až si ostřílený veterán začal hrát s myšlenkou, zdali by to neměl ještě zkusit.

„Mám potíže se zády a už ani netrénuji jako kdysi, ale zase je třeba říct, že je Jake Paul člověk, který ve mně svými řečmi probouzí oheň to ještě zkusit,“ sdělil „Iron“ Mike serveru Boxing Scene.

„Říkal jsem, že to s mým zdravotním stavem na nějaký boj už nebude a že je ta kapitola uzavřená, ale na jednu exhibici bych možná ještě síly našel. Zejména, pokud to pomůže našemu sportu jako takovému,“ uvedl muž, jehož vždy pojila velká láska k boxu.

„Jake je člověk, kterého sleduje možná i sto milionů lidí po celém světě. Obzvláště tedy mladých lidí. Když jim ukážeme kouzlo boxu, tak je třeba přimějeme s ním začít,“ vysvětlil, z čeho čerpá motivaci.


A jak by samotný boj probíhal? „Sežral bych ho zaživa!“ odpověděl Mike bez váhání. „Pokud bych se trochu rozhýbal v tělocvičně a nabral fyzičku, nemusel bych se vůbec obávat žádného překvapení,“ předpokládá.

„Jake dělá dobrou věc a nepochybně má nějaké základy, ale stále v něm není takový ten oheň, který měla naše stará generace. Bojí se inkasovat úder a nedokáže jít do přestřelky. Ještě nepotkal psychopata, který si s ním nebude hrát a který by mu chtěl za každých okolností ustřelit hlavu,“ řekl Mike.

Že dělá Jake Paul správné kroky směrem kupředu, to chce dokázat duelem s profesionálním veteránem Andrem Augustem, kterému bude čelit již 15. prosince. Pokud podá kvalitní výkon, mohl by zaujmout nejen Mikea, ale i další boxerského velikány.Další články