Sleduj nás

Mike Tyson se s tím nepáral. Drsný vzkaz směrovaný k Jakeu Paulovi pojednává o agresivitě a násilí

Mike Tyson se s tím nepáral. Drsný vzkaz směrovaný k Jakeu Paulovi pojednává o agresivitě a násilíFOTO: TOP RANK

Popichování ze strany YouTubera bylo dost. Mike Tyson vrací úder plnou silou.

Být Iron Mike o pár let mladší, o nějakém kompetentním fightu bychom se bavit nemohli. Protože ale zanedlouho oslaví osmapadesáté narozeniny, dost se o jeho formě, fyzičce, ale i síle pochybuje.

Aby toho nebylo málo, Jake Paul dostává své kontroverzní a provokativní povaze, a proto už předem predikuje, jak s Mikem vytře podlahu a nebude jej vůbec šetřit. „Tyson vstupuje do skutečného zápasu, tak ať počítá s ním, že dostane skutečné bomby. Je mi jedno, kolik mu je let, pořád je to nositel velkého jména, které se bude skvěle vyjímat v mém rekordu!“ prohlásil.


Nejednalo se o první takové odvážné tvrzení, ve skutečnosti se hromadila již delší dobu, že bylo jen otázkou času, než na ně Iron Mike zareaguje. A nutno dodat, že je plný odhodlání, aby v sobě probudil tu jindy obávanou bestii, jež kdysi řádila v ringu a soupeře kosila na potkání.

„Nemyslím si, že na tento zápas budu kouřit. Naopak si myslím, že budu skutečně, skutečně vzteklý a nepříjemný. Jake vstoupí do ringu a bude se mi snažit ublížit, ale šeredně se plete. Nevěřím tomu, že je rychlejší, než jsem já,“ řekl Tyson, který je vášnivým kuřákem konopí. Pro tento zápas chce být ale plně při smyslech, aby doručil jak prvotřídní show, tak i KO.


„Cokoliv se bojím udělat, do toho jdu a udělám to. Právě teď jsem vyděšený k smrti, ale čím více se ten zápas bude blížit, tím méně nervózní budu, protože taková je realita a v realitě jsem nepřemožitelný!“ prohlásil Tyson, který je i na stará kolena plný motivace, aby prolomil všechny papírové předpoklady, jež v této chvíli hovoří poměrně značně proti němu.

Zdroj: Most Valuable Promotions


Další články