Sleduj nás

Mike Tyson: Jake Paul ještě nikdy nebyl v pravém psím zápase. Se mnou přichází peklo a já ho do něj vtáhnu

Mike Tyson: Jake Paul ještě nikdy nebyl v pravém psím zápase. Se mnou přichází peklo a já ho do něj vtáhnuFoto: Most Valuable Promotions

Jake Paul údajně neví, jak vypadají skutečné psí zápasy, kde neplatí žádný strach. Pouze násilí a bolest. A to Iron Mike plánuje rozsévat.

Hodiny pomalu začaly tikat a v sobotu 20. července přesně o půlnoci nám odbijí dobu fightu, který si skoro celý svět nenechá ujít. Iron Mike Tyson je živoucí legendou, jejíž bojový styl se nedá okopírovat. V 58 letech nám proto dost možná úplně naposledy ukáže, jaké to je, když do ringu vkročí vzteklý pes, který před očima nevidí jinou barvu než červenou.

„Jake Paul měl nějaké nemístné řeči a já je zprvu nevnímal, ale čím více se ten zápas bude blížit, tím více si jich budu všímat a bude mě to motivovat k tomu, abych mu vyrval srdce z těla a roznesl ho po ringu,“ rozvášnil se Tyson v interview pro Lewise Simpsona.


„Nemyslím si, že je aspekt boje, ve kterém je Jake Paul lepší. Jeho jedinou výhodou je věk, ale síla i rychlost jsou na mé straně. Zkušenosti jsou na mé straně. A především pak odhodlání je na mé straně. Pochybuju, že Jake někdy vstoupil do skutečného psího zápasu. Tohle není žádné pinkání. Se mnou přichází peklo a kohokoliv potkám, toho do něj vtáhnu!“ zněl klasický Mikeaův burcující proslov.

Ačkoliv byla jejich bitva označena za pouhou exhibici, ani jedna strana k ní tak nepřistupuje. „Neexistuje totiž nic jako exhibice, jsou pouze vítězové a poražení. Když prohraju, celý svět o tom bude mluvit a bude se mi vysmívat. To nemohu připustit. Vím, že když nepojedu naplno a nepokusím se Tysonovi urazit palici, tak ji urazí on mně,“ vyjádřil se Jake Paul, který má na kontě skalpy už několika (převážně MMA) veteránů. Je nicméně pravda, že nikomu tak šílenému s tak obrovskými zkušenostmi ještě ale nečelil.Další články