Sleduj nás

Mike Tyson dal Conoru McGregorovi před návratem do klece velice cennou radu

Mike Tyson dal Conoru McGregorovi před návratem do klece velice cennou raduFoto: UFC

I Mike Tyson si přeje, aby byl Conor McGregor při svém návratu úspěšný, ale tak snadno to zase nepůjde. 

Notorious se už naplno věnuje MMA tréninkům a všichni z nás netrpělivě čekají, kdy vstoupí do antidopingového režimu USADA, aby ho UFC mohlo zařadit do nějakého zápasu. Vzhledem k regulím se toho fightu ovšem nedočkáme dříve než v příštím roce, jelikož si Conor v antidopingovém rybníčku musí pobýt celých šest měsíců.

Co je však podstatné, Conor trvá na tom, že se vrátí a všichni nad jeho comebackem oněmí úžasem. „Bude to ten nejvíce epický příběh v celých dejinách našeho sportu!“ láká fanoušky s tím, že se objeví ve velterové váze, kde se pokusí jako první člověk v UFC vyhrát svůj třetí titul.


Podaří se mu to? Dělá s velterovou váhou správné rozhodnutí? A vrátí se opravdu, jak slibuje? O tom všem se rozpovídal ve Fight Card podcastu sám slavný Mike Tyson.

„Conor očividně hoří touhou napravit své předchozí zaváhání. Je  to největší hvězda současnosti a nehodlá si připustit, že tu je někdo lepší, než je on sám. Pokud se má ale vrátit a opět zářit, musí si nejprve dát pár zápasů, aby sám sobě dokázal, že na to ještě má. Musí přesvědčit nejen sebe, ale především pak publikum, které v něho, dle mého názoru, přestalo věřit. 


Jak dlouho byl mimo hru? Dva roky? Tři roky? To je dlouhá doba. Ta hra se neustále posouvá a člověk nikdy neví, jak se bude cítit, když naskočí do rozjetého kolotoče. Zejména, jak tu zaznělo, že půjde o novou váhovou kategorii, na kterou McGregor není zvyklý... 

Nevím, jestli dělá správné rozhodnutí, ale má rada k němu zní, ať si dá dva až tři zápasy a jak se chytí, tak ať jde klidně o titul. Lidé ho milují a rádi ho uvidí, ale zdali na to vážně má, to nám musí všem dokázat. A začít hned tím nejtěžším by nebylo dobře,“ navrhnul Iron Mike, z jehož slov je patrné, že nechce, aby se McGregor při svém návratu nechal unáhlit a šel do nějaké výzvy, která by měla stejný výsledek jako Irovy poslední dva zápasy.Další články