Sleduj nás

Mike Tyson a Jake Paul v první ostré při! Pošlu tě do věčných lovišť, vzkázal YouTuber legendě. Ta odpověděla

Mike Tyson a Jake Paul v první ostré při! Pošlu tě do věčných lovišť, vzkázal YouTuber legendě. Ta odpovědělaFoto: Most Valuable Promotions

Co na tom, že se z Jakea Paula brzo stane nejvíce nenáviděný muž na planetě. Tak či tak hodlá Tysona v ringu zničit.

Ještě před dvěma lety měl „Iron“ Mike potíže se zády, jež ho připoutaly na kolečkové křeslo. Jednalo se o vážnější formu ischiasu, který jej přiměl k mnoha depresivním myšlenkám. „Myslím si, že se má expirační doba už blíží. Mé tělo mi neslouží jako dřív a ani nemohu dělat věci, které bych chtěl,“ pravil tenkrát.

Z této ponuré nálady se ovšem o pár měsíců později Tyson dostal, díky čemuž se byl schopen vrátit do částečného tréninku. „Vše jen tak, abych byl fit. Dělám to pro sebe, ne pro ostatní,“ říkal ještě v roce 2023, přičemž odmítl různé nabídky ke svému dalšímu návratu do ringu. To ještě ale netušil, že královna všech streamingových platforem – Netflix – rozbije kasičku a naprosto královsky mu proplatí očekávaný comeback.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Beru to jako příležitost. Poslední dobou jsem měl strach se pouštět do určitých věcí, včetně ostrého sparingu, ale právě díky tomu, že jsem se do toho pustil, jsem sám sebe přesvědčil, že na to ještě mám a že mě často brzdil můj mozek, který mi neustále říkal, jak už jsem starý a slabý. Takže tuto příležitost beru jako jednu z forem, jak se postavit vlastnímu strachu,“ pravil pokorný Iron Mike, nyní už z prostředí tiskové konference.

„Jakea Paula uznávám. Tvrdě dře a snaží se box oživit, ale jeho předchozí soupeři ho nezatáhli do pekla, do kterého ho plánuji zatáhnout já,“ usmíval se, načež se dočkal odpovědi. 


„Chci, abys věděl, že tě nebudu šetřit. Podepsals smlouvu, tak počítej s tím, že jdeme naostro. Tvá hlava zaklepe o zem nejpozději ve druhém kole!“ vzkázal Tysonovi během tiskové konference jeho oponent Jake Paul, jemuž očividně nějaká pokora chyběla. Když už je ten „bad boy“, tak se vším všudy.

„Jak chceš vyhrát? Řekni mi, jak chceš vyhrát?“ ptal se jej Mike. „Vždyť ty nemáš vůbec žádnou sílu. Však jsi nedokázal vypnout ani Natea Diaze. A Nate Diaz váží 20 kilo. Tak jak chceš vypnout mě?“ pravil, načež svou pozornost obrátil k publiku. „Řekněte mi, koho ten kluk jako vypnul? Maximálně tak nějaké malé děti. Nikdy nevypnul skutečného muže.“

„Ano,“ vzal si Jake do ruky mikrofon, „má pravdu, nevypnul jsem skutečné muže, ale slibuji lidem, že 20. července Mikea uspím a že ucítí mou sílu. A já už navždy budu pamatován jako člověk, který Mikea Tysona poslal do věčných lovišť,“ přidal, čímž si vysloužil hlasitý pískot obecenstva. Podobná reakce se nicméně dala očekávat.


„Dobře, budu připravený. Budu připravený bojovat. Ujisti se, že budeš i ty,“ odvětil Tyson, který se právě dostává do bojové nálady. Tak snad mu vydrží.


Další články