Sleduj nás

Miesha Tate reaguje na další prohru a oddalující se sen o zisku titulu

Miesha Tate reaguje na další prohru a oddalující se sen o zisku titulu
Miesha Tate doufala, že jí bude jedna výhra stačit k tomu, aby se probojovala až k šampionce Valentině Shevchenko. Bohužel, ani tu jednu výhru neukořistila.

Překážkou se jí stala Lauren Murphy, která je ještě o tři roky starší jak Miesha. V nitru oktagonu to však nebylo vůbec vidět. Rychlost, preciznost a razance úderů byly na straně bojovnice z Aljašky, jež si domů odnesla jednoznačnou výhru na body.

„Některé ženy dokonce platí za to, aby měly tak obrovské rty jako já,“ smála se Tate, která se danou prohru snažila brát s humorem. Její tvář dostala na pár dní nový vzhled.


„Bohužel, tohle vůbec nebyl můj fight,“ byla si vědoma toho, že to pro ni patrně znamená sbohem titulovým ambicím.

miesha tate ufc mma


Vzdávat se však nehodlá. „Pokračuji v učení a získávání zkušeností. Děkuji všem, co mě nadále podporují. Jsem požehnaná, že mám takové fanoušky,“ vzdala dík těm, kteří nad ní ještě nelámou hůl.

Miesha Tate se tedy po přesunu z bantamové do muší váhy opět zapsala na listinu poražených. Po svém návratu z důchodu z léta 2021 má  skóre 1-2, které ji nestaví do příliš výhodné pozice. Jak ovšem sama naznačila, vzdávat se ještě nehodlá, ale svou situaci určitě ještě přehodnotí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články