Sleduj nás

Miesha Tate prozradila, co teď bude s její kariérou

Miesha Tate prozradila, co teď bude s její kariérou
Po dvou prohrách v řadě se její sen o opětovném zisku titulu velmi vzdálil. Co teď bude s Mieshou Tate?

Bývalá bantamová šampionka, která nyní působí v muší váze, naposledy v jednoznačném bodovém rozhodnutí podlehla Lauren Murphy. Její skóre po návratu tedy čítá jednu výhru a dvě po sobě jdoucí porážky. Z průběhů zápasů navíc můžeme usoudit, že ta rychlost, síla a reflexy u Mieshy už nejsou takové.

„Vždy jsem říkala, že člověk buďto prohraje, anebo se poučí. Pro mě je tato prohra znamením, abych si vyhledala sportovního psychologa. Potřebuju najít způsob, jak v sobě opět probudit ten vnitřní oheň. Nevím, jak dlouho to zabere, ale musím se o to pokusit,“ prozradila bývalá šampionka, která se očividně stále nevzdává.


„Ty schopnosti ve mně stále jsou. Věřím i tomu, že jsem stále ve formě. V přípravném kempu probíhá vše tak, jak by mělo. Tohle je hlavně mentální problém, na kterém musím zapracovat. Potřebuji si ty zápasy opět více užívat, více se jimi bavit. Potřebuji správně naladit svou mysl,“ domnívá se Tate.

Miesha Tate ufc navrat


Jelikož pětatřicetiletá Miesha naposledy jasně prohrála s osmatřicetiletou Murphy, je nám důkazem, že věk je jenom číslo. I tato skutečnost je nepochybně pro Mieshu hnacím motorem, aby se ještě nevzdávala a zkoušela se v bojovém světě prosadit.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články