Sleduj nás

Miesha Tate porovnala kvalitu ONE Championship s UFC a došla k překvapivému závěru

Miesha Tate porovnala kvalitu ONE Championship s UFC a došla k překvapivému závěru

Bývalá šampionka UFC a svůdná zápasnice Miesha Tate, která nedávno změnila „barvy týmu“, když přestoupila do konkurenční ONE Championship, kde se chopila role viceprezidentky, promluvila o rozdílech mezi oběma velkými organizacemi. 


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

ONE Championship je zejména fandy UFC vyčítáno, že se jedná o „podřadnou“ soutěž. Co to znamená? Že nebudí takový respekt, nenachází se v ní tak velká jména a rozhodně nesahá kvalitám UFC. Se všemi třemi body se ovšem dá snadno polemizovat, a to z jednoho prostého důvodu: UFC je světová značka, která je nejvíce na očích.


„Ráda bych to uvedla na pravou míru. ONE FC není žádná podřadná liga, jen není v světovém žebříčku ještě tak známá. Věci se však pomalu mění a dáme-li tomu čas, brzy uvidíte, že mám pravdu,“ směrovala Tate svou výpověď k neutichajícím kritikům. 

„Chcete-li se na to podívat pohledem statistik, v současné chvíli je to 3:1 pro nás (porovnání, kdy zápasníci ONE FC čelili zápasníkům UFC). Jediný, kdo porazil našeho člověka, byl Demetrious Johnson… a ruku na srdce, to je jeden z nejlepších bojovníků na světě, ani v UFC se mu nikdo nevyrovnal. S odřenýma ušima ho porazil Cejudo,“ osvětlovala Tate. 


„ONE Championship je budoucnost MMA. Momentálně zde máme 130 světových šampionů, několik dříčů a tucet ostrých chlápků. Každý, kdo si chce užít pořádnou show, nás může sledovat. Sedmdesát procent našich zápasů končí před limitem, v Americe to nedosahuje takových čísel. Jakmile se o nás lidi více dozvědí, jakmile uvidí pár zápasů, jsem si jistá, že tomu přijdou na chuť. Takovou show ještě neviděli,“ uzavírala dvaatřicetiletá vysloužilá bojovnice.


Další články