Sleduj nás

Mickey Gall: Prohra na UFC 217 mě dostala z mé komfortní zóny

Mickey Gall: Prohra na UFC 217 mě dostala z mé komfortní zóny
Ne vždy jde všechno podle našich plánů, o čemž se během sobotní noci UFC 217 v newyorské Madison Square Garden přesvědčil i Mickey Gall. Šestadvacetiletý zápasník zde sice dokončil všechna tři kola s Randy Brownem, ovšem po nich neměli pověření sudí o vítězi pochyb.

Pro Galla to byla vůbec první porážka v kariéře a jak nám sám přiznal, mělo veliký vliv na jeho sebevědomí.

„Abych byl upřímný, člověk buďto vyhraje, nebo se poučí. Pro mě to byla lekce, která mě dostala z mé komfortní zóny. Myslel jsem si, že můžu všechno vyhrát, ale spletl jsem se. Ta ztráta mě přinutila hledat si více příležitostí k tomu, aby se to už neopakovalo,“ svěřil se.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Jak řekl, tak se nakonec i stalo. Jeho další příležitost přišla na akci zvané UFC Fight Night: Gaethje vs. Vick, kde se rodák z New Jersey utkal s Georgem Sullivanem. To je soupeř, jemuž nejprestižnější bojová soutěž planety není vůbec cizí a ve svých sedmatřiceti letech má jistě dostatek zkušeností.

Mickey Gall od té doby pořádně trénoval a své nově nabité znalosti v čele s velkými ambicemi přenesl i do tohoto boje. Jak se nakonec ukázalo, ten nepřešel ani do svého druhého kola, neboť Sullivan byl po chvíli nepozornosti povalen na zem, kde jej soupeř dostal do kravaty, z níž nemohl ven, a tak duel musel vzdát.

Další články