Sleduj nás

Michael Chiesa predikuje výsledek titulového souboje Usman vs. Covington 2

Michael Chiesa predikuje výsledek titulového souboje Usman vs. Covington 2
S předstihem to vypadá, že nám turnaj UFC 268 přinese jednu z nejnabitějších karet roku, ne-li celé historie organizace.

Jako předkrm nám poslouží zápas Justina Gaethjeho s Michaelem Chandlerem, přičemž hlavní chod nám obstará vyhrocení „zlé krve“ mezi šampionem Kamaru Usmanem a jeho prakticky odvěkým rivalem Colbym Covingtonem.

Colby vstoupí do této bitvy jako papírový outsider, což je díky evoluci nigerijského šampiona pochopitelné, ale zároveň je nutné připomenout, že to je jediný člověk v UFC, který dokázal Usmanovi nejvíce zatopit. Dodnes si stěžuje na chybný verdikt rozhodčího, který ho „připravil“ o výhru.


Velterová váha je poměrně nabitá, takový Michael Chiesa usiloval o titulovou příležitost také, ale nakonec se bude muset smířit pouze s rolí diváka. Prostřednictvím Submission Radia si ovšem tipnul, kdo tuto mistrovskou bitvu vyhraje.

„Oba bojovníci udělali od svého posledního fightu mnoho změn, jen u Kamarua jsou ty změny více vidět. Po boku trenéra Trevora Wittmana ukořistil dvě tvrdá KO nad Masvidalem a Burnsem, což je něco, co u Colbyho tak často nevídáme,“ prozradil Chiesa.


„Evoluce Kamaru Usmana je dle mého názoru prostě neskutečná, je to skvělý fighter a pro mě osobně by bylo velmi obtížné jít proti němu. Musím tedy predikovat, že Kamaru tento duel opět vyhraje,“ sdělila současná pětka žebříčku velterové váhy UFC.

Další články