Sleduj nás

Mezi Ducárem a Pejsarem to vře, padaly obvinění o lhaní i kryse v týmu

Mezi Ducárem a Pejsarem to vře, padaly obvinění o lhaní i kryse v týmu
V pondělí dopoledne se v pražském Pivovaru OSSEG uskutečnila tisková konference stáje Patron Boxing před galavečerem The Ring, který rozbouří už tento pátek plzeňskou TJ Lokomotiva. A hodně živo bylo už při setkání s novináři.

„Nebylo mi to úplně příjemné. Hlavně proto, že jsem se nemohl pořádně zastat Vasila,“ pousmál se už v klidu po oficiální části tiskové konference Patrik Knopp.

Promotér a majitel Patron Boxing seděl za stolem mezi hlavními kohouty pro plzeňský galavečer – „svým“ Vasilem Ducárem a jeho vyzývatelem v boji o pás českého šampiona v křížové váze Václavem Pejsarem.


Ten svého přemožitele z Lucerny 2020 nařkl mimo jiné z dezinformací a lhaní. „Nejsem u žádného výslechu, ale na tiskovce,“ naznačil plzeňský bijec fakt, že jeho rival je policistou z povolání.

„Já chodím i mezi lidi, do dalších gymů a tam o tobě nikdo neřekne nic hezkého, nemáš mezi dalšími boxery dobrou pověst. Dokonce mi píšou a fandí kluci z tvého klubu,“ pálil následně ostrými osmatřicetiletý Pejsar.


vasil ducar box Vasil Ducár

Poslední věta nenechala klidného především šéftrenéra Patron Boxing Michala „Mikeše“ Vančuru, v jehož pražském Spejbl Gymu se Ducár připravuje. „Chci znát jména. Jestli mám v týmu krysu, chci to vědět,“ mračil se momentálně nejlepší tuzemský boxerský trenér.

„Ano, tohle se mu povedlo. Mám to v hlavě. Teď to před galavečerem už řešit nebudu, ale pak to budu zjišťovat. Znáš to, na každém šprochu pravdy trochu,“ poznamenal Vančura při rozhovoru pro Patron Boxing TV.


„Já to, co říká neřeším, beru to tak, jak to je. Vím, kde je pravda. A také vím, že odveta dopadne stejně jako první zápas. Nemám s Vencou problém. Před třemi týdny měl šanci mi to říct tváří v tvář na dvojrozhovoru, který jsme připravovali a na který po úvodním příslibu účasti nedorazil. A teď tady dělá vlny?“ pokrčil rameny nad chováním svého soupeře šampion.

Mimochodem, povídání s Vasilem Ducárem nejen o odvetě s Pejsarem si můžete poslechnout už dnes od 18:00 hodin na Youtube kanále Patron Boxing.

https://top-fight.cz/box/patron-boxing-a-box-lucerna-spoji-sve-sily/

Ostatní účastníci tiskovku už byli přece jen klidnější. Možná i proto, že Davidu Dvořáčkovi, Lukáši Fajkovi i Jiřímu Kordovi chyběli soupeři.


„Že je Rouchy Roušal na dovolené v Chorvatsku? Myslím, že i tam trénuje a bůhví, jak to je. Žádný vzkaz pro něj nemám. Těším se na náš zápas, oba chceme hlavně bavit fanoušky a přesně tak to bude také v Plzni. Je to kvalitní boxer, kvalitní soupeř, poprvé mě překvapil, tentokrát to bude jiné,“ dodal na závěr Korda.

Také jeho čeká odveta za první zápas, který s Roušalem prohrál na body. Jak to dopadne tentokrát? To se všichni dozvíme už tento pátek. Lístky v síti Ticketstream rychle mizí, ale stále jsou k dispozici, galavečer od 18:00 hodin pak vysílá přímým přenosem Oktagon TV.


Další články